Архів новин за 2011 рік

 • Звіт щодо результатів соціологічного дослідження «Студент вузу – користувач бібліотеки»

  Зустріч була присвячена п’ятій річниці заснування цього інституту. Організаторами виступили працівники універсального читального залу бібліотеки університету Лисенко Л. Г. та Любарець А. О. В заході взяли участь студенти старших курсів ННІ Педагогіки, історичного факультету, викладачі ННІ Філології та журналістики, викладачі кафедри філософії, вчителі шкіл Житомира. Відвідувачам були представлені вироби майстрині, а також запропоновано технологію виготовлення іграшок з полімерної глини. Творчий процес не залишив нікого байдужим. Соціологічною лабораторією університету на замовлення ректорату було проведено соціологічне дослідження з метою визначення перспективних напрямків, форм і методів подальшого удосконалення обслуговування користувачів бібліотеки ЖДУ ім. Івана Франка.
  детальніше ... doc | pdf

 • 29 листопада в Інституті педагогіки пройшов майстер-клас випускниці нашого університету Лисенко Ірини Вікторівни з виготовлення виробів з полімерної глини.

  Зустріч була присвячена п’ятій річниці заснування цього інституту. Організаторами виступили працівники універсального читального залу бібліотеки університету Лисенко Л. Г. та Любарець А. О. В заході взяли участь студенти старших курсів ННІ Педагогіки, історичного факультету, викладачі ННІ Філології та журналістики, викладачі кафедри філософії, вчителі шкіл Житомира. Відвідувачам були представлені вироби майстрині, а також запропоновано технологію виготовлення іграшок з полімерної глини. Творчий процес не залишив нікого байдужим.

 • Подарунки Бібліотеці Житомирського державного університету імені І. Франка (СЕРПЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2011)
 • У читальному залі №1 відкрито окремий зал періодичних видань, в якому розміщено газети і журнали з 1940-х років.
 • 07 грудня у бібліотеці університету для студентів ННІ іноземної філології з метою профілактики ВІЛ/СНІДУ була проведена зустріч за участю представників ВБО «АСЕТ» та ОБФ «Молодь за здоровий спосіб життя».

  Студенти слухали інтерактивну лекцію на тему «Знай та дій!», у якій приймали активну участь. Лекцію провела координатор ВБО «АСЕТ» м. Житомира Яремчук Вікторія Анатоліївна, яка досконало володіє фактичним матеріалом, вміло та доступно подає його, використовує наочність та приклади з життя.

 • Подарунки Бібліотеці Житомирського державного університету імені І. Франка (СЕРПЕНЬ-ГРУДЕНЬ 2011)
  PDF

 • ЗВІТ ПРО РОБОТУ БІБЛІОТЕКИ ЖИТОМИРСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
  У бібліотеці Житомирського державного університету ім. Івана Франка протягом останніх років відбуваються значні зміни обумовлені змінами в діяльності університету - вводяться нові дисципліни і навчальні курси... ЗА 2011 РІК
  детальніше ... doc | pdf