Події

 • 07.02.2017 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Неперевершений майстер критичного реалізму», присвячену 205-річчю від дня народження Чарлза Діккенса, англійського письменника.

  Діккенс Діккенс Діккенс Діккенс Діккенс
  Діккенс Діккенс
 • 06.02.2017 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «Все, що душа довірила словам» (поетичні сторінки).

  поетичні сторінки поетичні сторінки поетичні сторінки поетичні сторінки поетичні сторінки
 • 24.01.2017 р. На абонементі № 1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) діє виставка книг: «Нема любови понад ту, що окропила кров’ю Крути» до Дня пам’яті героїв Крут.

  Дня пам’яті героїв Крут Дня пам’яті героїв Крут Дня пам’яті героїв Крут Дня пам’яті героїв Крут Дня пам’яті героїв Крут
 • 16.01.2017 р. Результати фотосушки "Територія гарного настрою".

  Протягом новорічних свят у бібліотеці тривала фотосушка "Територія гарного настрою", де були представлені найвдаліші фото читачів, що відвідали різноманітні бібліотечні заходи. Всі фото брали участь у голосуванні. Представляємо фото, що набрали найбільше голосів.

  Отже, з результатом - 80 голосів на першому місці фото під № 30, на другому місці - 15 голосів фото під № 23, і третє місце - по 10 голосів розподілили фото під № 11, 14, 33, 39.

  Дякуємо всім хто долучився до фотосушки та відвідав "Територію гарного настрою".

  результати фотосушки
 • 13.01.2017 р.На абонементі № 1 представлено виставку літератури "Будівничий українського Ренесансу" - до 135 річниці від дня народження Івана Огієнка.

  Огієнко Огієнко Огієнко Огієнко
 • 13.01.2017 р.На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Веселка у кожній краплині роси», присвячену 80-річчю від дня народження Євгена Гуцала, українського письменника.

  Гуцало Гуцало Гуцало Гуцало
 • 11.01.2017 р.На абонементі № 1 (ІІ поверх центрального корпусу бібліотеки) діє виставка книг до 110 річниці з дня народження нашого земляка, ученого і конструктора у галузі ракетобудування й космонавтики Сергія Павловича Корольова.

  Сергiй Павлович Корольов народився 12 сiчня 1907 року в Житомирi в родинi вчителiв. З десятилiтнього вiку виховувався вiтчимом, iнженером-механiком за спецiальністю. У 1924 роцi одержав середню освіту, закiнчивши Будiвельну профшколу мiста Одеси. Спроектував свiй перший планер. Вступив у Київський полiтехнiчний iнститут. У 1926 роцi у зв'язку з закриттям КПІ перевiвся на вечiрнє вiддiлення Московського вищого технiчного училища (МВТУ) iм. Баумана. Одночасно працював на пiдприємствах авiацiйної промисловостi. Пiзнiше будував планери i брав участь у Всесоюзних планерних змаганнях. У 1930 роцi без вiдриву вiд виробництва закiнчив Московську школу льотчикiв, одержав посвiдчення пiлота.

  Під керівництвом С. П. Корольова створено багато геофізичних і балістичних ракет, запущені перші у світі міжконтинентальна балістична ракета, ракета-носій “Восток” та її модифікації, здійснені польоти космічних кораблів, зокрема, вперше в історії пілотованих людиною та з виходом людини у відкритий космічний простір; створені перші космічні апарати серій “Місяць”, “Венера”, “Марс”, “Зонд”, штучні супутники “Електрон”, “Блискавка-1”; розроблений проект космічного корабля “Союз”. Корольов виховав численних послідовників – учених та інженерів. Його удостоєно Золотої медалі ім. К.Е.Ціолковського АН СРСР (1958), Ленінської премії (1957), нагороджено 2 орденами Леніна, орденом “Знак Пошани” і медалями. У 1966 АН СРСР заснувала золоту медаль ім. С.П. Корольова “За видатні заслуги в галузі ракетно-космічної техніки”. Засновано стипендії ім. С.П.Корольова для студентів вищих навчальних закладів. У Житомирі, Москві (на початку Алеї космонавтів) та інших містах споруджено пам’ятники вченому, створено меморіальні будинки-музеї в Житомирі, Москві й на Байконурі, його ім’я носять авіаційні інститути, вулиці багатьох міст, два науково-дослідних судна, високогірний пік на Памірі, перевал на Тянь-Шані, астероїд, таласоїд на Місяці.

  Корольов Корольов Корольов Корольов Корольов
 • 03.01.2017 р.На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Світ Cередзем’я Джона Толкієна», присвячену 125-ти річчю від дня народження англійського прозаїка, казкаря, засновника жанру фентезі.

  Світ Cередзем’я Світ Cередзем’я Світ Cередзем’я Світ Cередзем’я Світ Cередзем’я