Події

 • 21.06.2017 р. На абонементі № 1 (ІІ поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено літературу до Дня Конституції України.

  до Дня Конституції України до Дня Конституції України до Дня Конституції України до Дня Конституції України
 • 20.06.2017 р. На абонементі № 1 (ІІ поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до Дня скорботи і вшанування жертв у війні.

  22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося. Не судилось пережити цю мить, адже це тільки мить у тисячолітній історії всього нашого людства. Невже ми забули про це?

  Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вона є в наших національних календарях. Україна встановила цю дату Указом Президента України від 17-го листопада 2000-го року № 1245/2000, вона має назву «День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

  до Дня скорботи до Дня скорботи до Дня скорботи до Дня скорботи
 • 20.06.2017 р. У читальному залі гуртожитку № 4 діє виставка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні:

  "Тут Київ та рід мій козацький,
  Тут наша свобода в крові.
  Над братнім усопшим народом
  Ми молимось, мертві й живі"
  Д. Павличко

  до Дня скорботи до Дня скорботи до Дня скорботи до Дня скорботи
 • 19.06.2017 р. У бібліотеці природничого факультету діє виставка «Микола Григорович Холодний – український ботанік і мікробіолог» – до 135-річчя з дня народження (1882-1953). На виставці представлена література про життя та наукову діяльність видатного українського ботаніка.

  Холодний Холодний Холодний Холодний Холодний
 • 14.06.2017 р. На абонементі № 1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) діє книжкова виставка, присвячена 110 річниці з дня народження Романа Шухевича – головнокомандувача УПА 1944-1950 рр.

  Шухевич Шухевич Шухевич Шухевич
 • 13.06.2017 р. У читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Картини сучасної фізики».

  Картини сучасної фізики Картини сучасної фізики Картини сучасної фізики Картини сучасної фізики Картини сучасної фізики
 • 12.06.2017 р. У бібліотеці ННІ іноземної філології діє виставка «На сторінках зарубіжної преси».

  На виставці у відкритому перегляді представлені англійські, німецькі та французькі журнали.

  На сторінках зарубіжної преси На сторінках зарубіжної преси На сторінках зарубіжної преси На сторінках зарубіжної преси На сторінках зарубіжної преси
 • 09.06.2017 р. На абонементі № 1 (другий поверх центрального корпусу бібліотеки) діє книжкова виставка "Король живописців, живописець королів" - до 440 річниці від дня народження Рубенса, фламандського живописця.

  Рубенс Рубенс Рубенс Рубенс Рубенс Рубенс
 • 06.06.2017 р. У читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Моя професія» – до Дня журналіста.

  до Дня журналіста до Дня журналіста до Дня журналіста до Дня журналіста
 • 02.06.2017 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «20 книг до відпустки».

  20 книг до відпустки 20 книг до відпустки 20 книг до відпустки 20 книг до відпустки 20 книг до відпустки
 • 02.06.2017 р. У бібліотеці природничого факультету діє виставка «Краса природи – це одне з джерел, що живить доброту, сердечність і любов» (В. О. Сухомлинський) - до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

  Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується більш ніж в 100 країнах світу.

  Охорона навколишнього природного середовища – це нова форма у взаємодії людини й природи, народжена в сучасних умовах. Сьогодні екологічні проблеми стоять у ряді найважливіших і визначають рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема, нашої країни.

  Всесвітній день охорони навколишнього середовища відзначається по-різному, у тому числі вуличними мітингами, парадами велосипедистів, «зеленими» концертами, конкурсами творів і плакатів у школах, посадкою дерев, кампаніями по утилізації відходів і прибиранням територій. Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас! На виставці представлена література про охорону довкілля, матеріал із періодичних видань.

  Краса природи Краса природи Краса природи Краса природи Краса природи Краса природи
 • 01.06.2017 р. На абонементі художньої літератури «Бенефіс однієї книги».

  Бенефіс однієї книги Бенефіс однієї книги Бенефіс однієї книги Бенефіс однієї книги
 • 01.06.2017 р. У читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено виставку «У вирії подій» (до дня журналіста) – сторінками періодичних видань.

  до дня журналіста до дня журналіста до дня журналіста до дня журналіста