2016


4 листопада у науковому читальному залі бібліотеки проведено практичні заняття з «Основ наукових досліджень» зі студентами 24 та 25 груп ННІ іноземної філології.

Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг

25-27 жовтня практичні заняття з «Основ наукових досліджень» зі студентами другого курсу ННІ іноземної філології проведено у науковому читальному залі бібліотеки.

Заняття зі студентами 21 групи ННІ іноземної філології.

онд онд онд онд

Заняття зі студентами 22 та 23 груп ННІ іноземної філології.

Click on Britain Click on Britain Click on Britain Click on Britain Click on Britain

Заняття зі студентами 26 групи ННІ іноземної філології.

Click on Britain Click on Britain Click on Britain Click on Britain

2 вересня практичне заняття з «Основ наукових досліджень» зі студентами 21 групи ННІ філології та журналістики проведено в науковому читальному залі бібліотеки.

Основи наукових досліджень Основи наукових досліджень Основи наукових досліджень Основи наукових досліджень Основи наукових досліджень Основи наукових досліджень

24 лютого у науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки проведено практичне заняття з «Основ наукових досліджень» зі студентами 12 групи ННІ філології та журналістики.

English Skills English Skills English Skills English Skills English Skills English Skills

2015


12 березня в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки було проведено практичне заняття з «Основ наукових досліджень» зі студентами першого курсу (Дошкільна освіта) Центру післядипломної освіти та довузівської підготовки.

Пара Пара Пара Пара
Пара Пара Пара Пара

14 та 16 вересня в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки були проведені заняття з "Основ наукових досліджень" зі студентами 31, 32, 33, 34 та 35 груп ННІ іноземної філології.

пара пара пара пара
пара пара пара пара

24 вересня практичне заняття з «Основ наукових досліджень» зі студентами 35 групи ННІ філології та журналістики проведено в науковому читальному залі бібліотеки.

бібліотечний захід бібліотечний захід бібліотечний захід бібліотечний захід

2014


31 жовтня 2014 року в науковому читальному залі відбулось практичне заняття зі студентами ІІ курсу ННІ філології та журналістики.

ІІ курсу ННІ філології ІІ курсу ННІ філології ІІ курсу ННІ філології ІІ курсу ННІ філології

15 жовтня в науковому читальному залі проведено традиційні заняття зі студентами 34 та 35 груп ННІ іноземної філології.

пара пара пара пара

25 вересня в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки було проведено заняття зі студентами 31 та 32 груп ННІ іноземної філології.

заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами
заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами

18 вересня в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки було проведено заняття із студентами 3 курсу ННІ педагогіки.

Екскурсія Екскурсія Екскурсія Екскурсія
Екскурсія Екскурсія Екскурсія Екскурсія

2013


Протягом трьох днів у науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки проводились заняття зі студентами ННІ іноземної філології.


2012


Бібліотекарі університету спільно з викладачем кафедри міжкультурної комунікації Вікторією Жуковською ознайомили студентів із основами наукових досліджень.


2011переглянути