Архів новин: лютий 2012

 • 27.02.12 p. Бібліотекарі університету спільно з викладачем кафедри міжкультурної комунікації Вікторією Жуковською ознайомили студентів із основами наукових досліджень

  16-17 лютого 2012 року бібліотекарі спільно з викладачем кафедри міжкультурної комунікації Вікторією Жуковською  провели практичні заняття "Основи наукових досліджень" для студентів 5 груп другого курсу ННІ іноземної філології.
  Основною метою заходу було підвищення інформаційної культури студентів.
  Усі заняття проходили у науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки.
  Варто зауважити, що під час практичних занять завідувач інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки Аліна Мартинюк  ознайомила присутніх  із методикою пошуку інформації у традиційних каталогах та картотеках, звернула увагу студентів на особливості роботи з каталожними картками.
  Бібліотекар наукового читального залу Тетяна Бондарчук  повідомила про наповнення електронного каталогу в бібліотеці, охарактеризувала новостворену у бібліотеці БД дисертацій, а також наголосила на їх практичному аспекті для виконання самостійної роботи студентів із написання наукових робіт.
  А завідувач науково-методичного відділу Тетяна Клименко озвучила основні відомості щодо фонду бібліотеки, її структури та кількісні показники роботи. Особливу увагу було приділено огляду сторінки бібліотеки на сайті університету, формуванню бібліографічних списків.
  Для закріплення методики автоматизованого пошуку інформації кожен студент мав можливість здійснити тематичний пошук у електронному каталозі бібліотеки та БД дисертацій, захищених у нашому вузі. Присутні переглянули дипломні та дисертаційні роботи, довідкову літературу та букіністичні видання.