Архів новин: грудень 2013

 • 29.11.2013 p. На абонементі №1 (1 поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг на тему: «ВІЛ-СНІД: глобальна криза» – до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

  ВІЛ-СНІД: глобальна криза ВІЛ-СНІД: глобальна криза ВІЛ-СНІД: глобальна криза ВІЛ-СНІД: глобальна криза


 • 26.11.2013 p. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Скорботна давнина пам’яті: голодомор», присвячену дням вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.

  Скорботна давнина пам’яті: голодомор Скорботна давнина пам’яті: голодомор Скорботна давнина пам’яті: голодомор Скорботна давнина пам’яті: голодомор


 • 21.11.2013 p. На абонементі №1 (1 поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг на тему: «У той рік заніміли зозулі» – до днів вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.

  У той рік заніміли зозулі У той рік заніміли зозулі У той рік заніміли зозулі У той рік заніміли зозулі


 • 21.11.2013 p. На абонементі №1 (1 поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг на тему: «Усі мої думки, тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі – тобі» – до 150 річниці від дня народження О. Кобилянської.

  Усі мої думки, тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі – тобі Усі мої думки, тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі – тобі Усі мої думки, тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі – тобі Усі мої думки, тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі – тобі


 • 20.11.2013 p. На абонементі художньої літератури діє тематична книжкова виставка "Золотий фонд детективу: майстри жанру".

  Золотий фонд детективу Золотий фонд детективу Золотий фонд детективу Золотий фонд детективу


 • 14.11.2013 p. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито тематичну виставку під назвою «The Global Society».

  До уваги читачів представлена література з соціології англійською та українською мовами.

  The Global Society The Global Society The Global Society The Global Society


 • 12.11.2013 p. 12 листопада в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки було проведено чергове заняття зі студентами – майбутніми видавцями.

  Завідувач науково-методичного відділу Тетяна Бондарчук ознайомила студентів 21 групи ННІ філології та журналістики з фондом наукового читального залу: дипломні, дисертаційні роботи та букіністична література, а також продемонструвала можливості пошуку в електронному каталозі та на сайті бібліотеки. Особливості роботи бібліотеки було представлено в презентації «Інновації в бібліотеці ЖДУ ім. І. Франка».

  Завідувач відділу комплектування, обробки літератури та наукової організації каталогів Олена Гриценко розповіла присутнім про алгоритм присвоєння документам авторського знаку та класифікаційного індексу за таблицями УДК і ББК.

  Студентам було запропоновано самостійно визначити шифр певних документів за даними таблицями.

  Заняття зі студентами – майбутніми видавцями Заняття зі студентами – майбутніми видавцями Заняття зі студентами – майбутніми видавцями Заняття зі студентами – майбутніми видавцями


 • 08.11.2013 p. 8 листопада 2013 року на абонементі № 1 діє виставка книг до Дня української писемності та мови.

  День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови День української писемності та мови


 • 08.11.2013 p. Представник ВБО «АСЕТ» та ОБФ «Молодь за здоровий спосіб життя» зустрівся зі студентами ННІ іноземної філології.

  6 листопада в бібліотеці ННІ іноземної філології для студентів 1 курсу була проведена інтерактивна лекція на тему «Сила слова!». Провела лекцію Яремчук Вікторія, представник Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» м. Житомира. Мета зустрічі – сприяти утвердженню здорового способу життя, розвивати позитивне мислення і спілкування. Також зі студентами було проведено тренінг щодо профілактики шкідливих звичок, вживання нецензурної лексики та їх впливу на результати досягнень у житті.

  Сила слова! Сила слова! Сила слова!


 • 07.11.2013 p. 6 листопада 2013 року на абонементі №1 було проведено бібліографічний огляд на тему: «Бібліотека вихователя дошкільного навчального закладу», на якому були присутні студенти 27 групи ННІ педагогіки.

  Мета даного огляду – презентувати студентам найновішу літературу в галузі дошкільного виховання. Основна увага була спрямована на книги з методики викладання музики, природознавства, іноземної мови, фізкультури та розвитку мовлення, а також методичні рекомендації, що допоможуть вихователю організовувати свою роботу, прищеплювати дітям корисні навички, розкривати у вихованців кращі риси характеру, робити життя малюків у дошкільному закладі насиченим та цікавим.

  Бібліотека вихователя дошкільного навчального закладу Бібліотека вихователя дошкільного навчального закладу Бібліотека вихователя дошкільного навчального закладу Бібліотека вихователя дошкільного навчального закладу


 • 07.11.2013 p. До Дня української писемності та мови в читальному залі навчально-лабораторного корпусу № 4 відкрито книжкову виставку «О, рідна мово ти моя, як любо ти звучиш!».

  О, рідна мово ти моя, як любо ти звучиш! О, рідна мово ти моя, як любо ти звучиш! О, рідна мово ти моя, як любо ти звучиш! О, рідна мово ти моя, як любо ти звучиш!


 • 05.11.2013 p. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Цей правий і лівий світ симетрії».

  Цей правий і лівий світ симетрії Цей правий і лівий світ симетрії Цей правий і лівий світ симетрії


 • 05.11.2013 p. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Українська проза XXI століття».

  Українська проза XXI століття Українська проза XXI століття Українська проза XXI століття Українська проза XXI століття


 • 05.11.2013 p. 30 жовтня 2013 року бібліотекарями абонементу №1 було проведено бібліографічний огляд на тему: «Методика викладання алгебри у середній школі», на якому були присутні студенти 31 та 32 груп фізико-математичного факультету.

  Методика викладання алгебри у середній школі Методика викладання алгебри у середній школі Методика викладання алгебри у середній школі Методика викладання алгебри у середній школі