Архів новин: липень 2013

 • 19.06.2013 p. На абонементі № 1 (ІІ поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до 115 річчя від дня народження Еріха Марії Ремарка під назвою «Людина, яка наважилась сперечатися з війною». • 12.06.2013 p. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку "Антифашистська проза Еріха Марії Ремарка" - до 115-ї річниці від дня народження. • 10.06.2013 p. Семінар "Україна-НАТО".

  6 червня 2013 року на запрошення Всеукраїнської громадської організації «Демократична дія» та за сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні заступник директора бібліотеки Громницька Наталія Костянтинівна відвідала панельну дискусію «Сприяння проінформованості: Розвиток мережі 54 інформаційних пунктів НАТО в обласних універсальних наукових бібліотеках та бібліотеках державних університетів України».

  Нашій бібліотеці було подаровано інформаційні матеріали, які представлені на фотографіях, а також на інформаційному стенді «Україна-НАТО» у центральному корпусі бібліотеки. doc • 07.06.2013 p. На абонементі ННІ іноземної філології представлено виставку нової літератури англійською мовою, під назвою «New Books».

  До виставки входять книги серії ”Career Paths”, розроблені для навчання англійської мови професіоналів з різних галузей: юристів, медиків, працівників перукарень та салонів краси, а також країнознавча література, новинки з основного курсу іноземної мови, словники з німецької мови видавництва «Duden». • 05.06.2013 p. Колектив бібліотеки висловлює щиру подяку студентам ННІ педагогіки.

  Студенти 11 групи ННІ педагогіки Мущинська Олена, Раба Яніна та Лисюк Дмитро долучились до прибирання території навколо бібліотеки та впорядкували майданчик для занять дітей, яких виховують за вальдорфською педагогікою в центрі обдарованості дитини нашого університету. Дякуємо за співпрацю. • 04.06.2013 p. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку "Детектив очима жінки".