Архів новин: травень 2013

 • 30.05.2013 p. На абонементі № 1 (I поверх центрального корпусу бібліотеки) до дня журналіста представлено книжкову виставку «Журналістика-це історія сучасності».



 • 29.05.2013 p. Протягом трьох днів у науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки проводились заняття зі студентами ННІ іноземної філології.

  Студенти 22, 23, 24 груп відвідали заняття з «Основ наукових досліджень», під час яких ознайомились з пошуковими можливостями електронного та традиційних карткових каталогів бібліотеки, дізнались алгоритм роботи з ними, з’ясували методику визначення індексів УДК, ББК та авторського знаку, довідались про особливості фондів абонементу художньої літератури та наукового читального залу. Також було представлено наповнення сайту бібліотеки та продемонстровано презентацію про бібліотечну діяльність.



 • 29.05.2013 p. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито книжкову виставку до знаменних і пам’ятних дат під назвою «Втрачене покоління Ремарка» - до 115 річчя від дня народження німецького письменника.



 • 24.05.2013 p. На абонементі природничого факультету діє книжкова виставка "Праці наших викладачів - в дарунок бібліотеці".

  Представлені результати наукового пошуку та досліджень викладачів ЖДУ ім. І. Франка, які були подаровані бібліотеці університету, на допомогу у навчанні студентам.



 • 24.05.2013 p. На абонементі природничого факультету діє книжкова виставка "Теорія походження людини (антропологія)".

  Виставка відображає зміст і задачі дарвінізму, розглядаються зародження і розвиток еволюційних ідей, формування еволюційної теорії, особливості виникнення груп організмів і людини на Землі, загальні закономірності розвитку живої природи.



 • 23.05.2013 p. В читальному залі природничого факультету діє книжкова виставка "Таємниці людського організму ".

  Представлено методичну літературу з біології людини, плани-конспекти уроків, самостійні роботи учнів, практичні заняття з предмету.



 • 23.05.2013 p. В читальному залі природничого факультету діє книжкова виставка "Видатні відкриття в хімії".

  Представлено книги з історії розвитку хімії, як науки, в яких розповідається про видатні відкриття, біографії великих хіміків, про роль хімії в науково-технічному прогресі.



 • 18.05.2013 p. На абонементі № 1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено книжкову виставку «У світлі воскреслої правди» до Дня пам’яті жертв політичних репресій.


 • 18.05.2013 p. У читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «У жорнах репресій» до Дня пам’яті жертв політичних репресій.


 • 18.05.2013 p. У читальному залі гуртожитку № 4 було проведено літературно-музичний вечір «Загорається свіча».

  Вечір присвячений Дню матері, Дню сім’ї, любові та затишку в родині.



 • 16.05.2013 p. Колектив бібліотеки було відзначено на Фестивалі науки.

  З нагоди святкування в університеті Днів науки було нагороджено подякою та грамотами колектив бібліотеки: директора бібліотеки Ренькас Броніславу Мирославівну, заступника директора бібліотеки Громницьку Наталію Костянтинівну, завідувача відділу комплектування Гриценко Олену Іванівну та бібліотекаря науково-методичного відділу Клименко Тетяну Євгеніївну.

  Вітаємо нагороджених та бажаємо творчого натхнення, наукових здобутків і міцного здоров’я!