Архів новин: січень 2014

 • 29.01.2014 p. В читальному залі природничого факультету діє книжкова тематична виставка: „Жага осягнення істини”.

  Представлено літературу про життя, наукові відкриття видатних біологів та з історії розвитку біології.

  Жага осягнення істини Жага осягнення істини Жага осягнення істини Жага осягнення істини


 • 29.01.2014 p. На абонементі природничого факультету діє книжкова виставка «Рухайся більше – проживеш довше!».

  Виставка адресована студентам та викладачам факультету фізичного виховання і спорту, а також буде цікава всім, хто не байдужий до спорту та веде активний і здоровий спосіб життя.

  Рухайся більше – проживеш довше! Рухайся більше – проживеш довше! Рухайся більше – проживеш довше! Рухайся більше – проживеш довше!


 • 27.01.2014 p. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Крути: незгасна пам'ять…» – до Дня пам’яті учасників битви під Крутами.

  Крути: незгасна пам'ять… Крути: незгасна пам'ять… Крути: незгасна пам'ять… Крути: незгасна пам'ять…


 • 25.01.2014 p. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито тематичну виставку художньої літератури під назвою «The Golden Pages of English Literature».

  До уваги читачів представлені книги англійською мовою серії ”Commented Classic”.

  Commented Classic Commented Classic Commented Classic
  Commented Classic Commented Classic Commented Classic


 • 24.01.2014 p. На абонементі № 1 (ІI поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг на тему: «Школа практичного психолога та соціального педагога».

  Школа практичного психолога та соціального педагога Школа практичного психолога та соціального педагога Школа практичного психолога та соціального педагога Школа практичного психолога та соціального педагога


 • 23.01.2014 p. На абонементі № 1 (ІI поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг на тему: «Крути: відродження української стратегії» – до дня пам’яті героїв Крут.

  Крути: відродження української стратегії Крути: відродження української стратегії Крути: відродження української стратегії


 • 22.01.2014 p. На абонементі №1 (І поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено книжкову виставку на тему: «Методична скарбничка на допомогу молодому вчителю».

  Методична скарбничка на допомогу молодому вчителю Методична скарбничка на допомогу молодому вчителю Методична скарбничка на допомогу молодому вчителю Методична скарбничка на допомогу молодому вчителю


 • 22.01.2014 p. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито книжкову виставку «Життя і театр Моема», яка присвячена 140 річчю від дня народження видатного англійського письменника Вільяма Сомерсета Моема.

  На виставці представлені художні твори письменника мовою оригіналу.

  Життя і театр Моема Життя і театр Моема Життя і театр Моема
  Життя і театр Моема Життя і театр Моема Життя і театр Моема


 • 21.01.2014 p. На абонементі №1 (І поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено книжкову виставку до 95 річчя від часу проголошення об’єднання двох українських державних утворень УНР і ЗУНР.

  «Ніхто не збудує держави,

  Коли ми самі її не збудуємо,

  І ніхто з нас не зробить нації,

  Коли ми самі нацією не схочемо бути»

  УНР і ЗУНР УНР і ЗУНР УНР і ЗУНР УНР і ЗУНР


 • 20.01.2014 p. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Коли життя – театр», присвячену 140 річчю від дня народження Сомерсета Моема, англійського письменника, драматурга, критика.

  Коли життя – театр Коли життя – театр Коли життя – театр Коли життя – театр


 • 17.01.2014 p. До 95 річчя від дня злуки УНР і ЗУНР в єдину Українську державу (1919), до дня Соборності України в читальному залі навчально-лабораторного корпусу № 4 відкрито книжкову виставку «Встане славна мати – Україна».

  Встане славна мати – Україна Встане славна мати – Україна Встане славна мати – Україна Встане славна мати – Україна


 • 16.01.2014 p. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено тематичну книжкову виставку «Можливе і неможливе в геометрії циркуля і лінійки».

  Можливе і неможливе в геометрії циркуля і лінійки Можливе і неможливе в геометрії циркуля і лінійки Можливе і неможливе в геометрії циркуля і лінійки