Архів новин: березень 2014

 • 28.03.2014 р. На абонементі № 1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено книжкову виставку «Між двома душами», присвячену 205 річниці від дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

  Між двома душами Між двома душами Між двома душами


 • 28.03.2014 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку "Вічна молодість генія", присвячену 205-й річниці від дня народження Миколи Гоголя.

  Вічна молодість генія Вічна молодість генія Вічна молодість генія Вічна молодість генія


 • 27.03.2014 р. Комплексний захід «День кафедри» в бібліотеці.

  З метою підвищення якості інформаційно-бібліотечного забезпечення навчального процесу, інформованості викладачів кафедр університету про наявні інформаційні ресурси, бібліотека проводить комплексний захід «День кафедри». 27 березня 2014 року бібліотеку відвідала кафедра фізичного виховання і рекреації.

  Співробітники бібліотеки запропонували механізм налагодження взаємодії бібліотеки та кафедр, окреслили проблеми у наповненні картотеки книгозабезпечення, познайомили з новими надходженнями літератури, періодичними виданнями, ефективністю використання студентами навчальної літератури, а також провели навчання з користування електронним каталогом і сайтом бібліотеки.

  кафедра фізичного виховання і рекреації кафедра фізичного виховання і рекреації кафедра фізичного виховання і рекреації
  кафедра фізичного виховання і рекреації кафедра фізичного виховання і рекреації кафедра фізичного виховання і рекреації


 • 27.03.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «В поисках живой души» – до 205-річчя від дня народження Миколи Гоголя (1809-1852), російського і українського письменника.

  В поисках живой души В поисках живой души В поисках живой души В поисках живой души


 • 26.03.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Без гриму і в гримі. Майстри сцени і театру» – до Міжнародного дня театру.

  Майстри сцени і театру Майстри сцени і театру Без гриму і в гримі Без гриму і в гримі


 • 25.03.2014 р. За ініціативи кафедри теорії та історії світової літератури до Всесвітнього дня поезії 25.03.2014 року в читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 пройшов поетичний вечір.

  В рамках вечора була презентована збірка Михайла Манька «Вірші однієї музи» за участі Костянтина Омелянчука та Богдана Коханевича. У форматі вільний поетичний мікрофон поезії читали: доцент кафедри Галина Бондаренко, відомі житомирські поетеси Оксана Науменко, Ольга Городецька, студенти ННІ філології та журналістики Марія Суй, Андрій Гуцало, Ольга Білаш. Вечір завершив поетичними рядками Володимир Шинкарук.

  Михайло Манько поетичний вечір Галина Бондаренко поетичний вечір
  Володимир Шинкарук поетичний вечір Вірші однієї музи поетичний вечір


 • 21.03.2014 р. На абонементі ННІ іноземної філології до Міжнародного дня поезії організовано книжкову виставку під назвою «In the World of Great Poetry».

  In the World of Great Poetryг In the World of Great Poetry In the World of Great Poetry
  In the World of Great Poetry In the World of Great Poetry


 • 21.03.2014 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку "До глибин людського", присвячену 85-й річниці від дня народження Юрія Мушкетика.

  До глибин людського До глибин людського До глибин людського


 • 20.03.2014 р. Комплексний захід «День кафедри» в бібліотеці.

  З метою підвищення якості інформаційно-бібліотечного забезпечення навчального процесу, інформованості викладачів кафедр університету про наявні інформаційні ресурси, бібліотека проводить комплексний захід «День кафедри». 20 березня 2014 року бібліотеку відвідала кафедра медико-біологічних основ фізичного виховання та спорту.

  Співробітники бібліотеки запропонували механізм налагодження взаємодії бібліотеки та кафедр, окреслили проблеми у наповненні картотеки книгозабезпечення, познайомили з новими надходженнями літератури, періодичними виданнями, ефективністю використання студентами навчальної літератури, а також провели навчання з користування електронним каталогом і сайтом бібліотеки.

  кафедра кафедра кафедра кафедра


 • 20.03.2014 р. Безкоштовний доступ для українських користувачів до PM World Library (PMWL).

  Всесвітня бібліотека РМ (PMWL) є глобальним ресурсом для безперервного навчання в галузі програмного та проектного менеджменту. PMWL також надає інформацію для того, щоб бути в курсі змін в професії, новини і загальні відомості у цій галузі, програми та проекти орієнтовані на організації по всьому світу. Дізнайтеся про нові книги, нові концепції, нові дослідження та іншу інформацію, що стосується програмного та проектного менеджменту.

  Доступ безкоштовний тільки протягом 12 місяців з дати реєстрації.

  Всі матеріали, що надаються через безкоштовний доступ, та реєстрація тільки англійською мовою.

  Безкоштовний доступ надається випускникам, студентам, аспірантам, зареєстрованим в одному з університетів, акредитованих своєю країною, а також жителям України (як однієї з країн з низьким середнім рівнем доходів, згідно з останніми даними рейтингу Світового банку).

  Зареєструвавшись ви отримуєте безкоштовний доступ до наступної інформації та бібліотечних ресурсів:

    - авторські профілі та доступ до їх праць, що містяться в бібліотеці - сотні експертів П / ПМ, практикуючі фахівці, вчені, професійні керівники та автори книг;
    - статті та документи, що стосуються П / ПМ;
    - новини з багатьох джерел і організацій, пов'язаних з програмним та проектним менеджментом;
    - інформація, що стосується професії та освіти П / ПМ;
    - списки блогів та веб-сайтів П / ПМ;
    - інформація про нові книги з П / ПМ, книжкові огляди, новини видавництв та ін.;
    - окремі газети та журнали, пов'язані з П / ПМ;
    - додаткова інформація та послуги.

  Світ П / ПМ постійно змінюється, тому для тих, хто працює в цій галузі постійне навчання і удосконалення є важливим для отримання професійних знань, зрілості і довгострокового успіху.

  Покрокова інформація щодо реєстрації.

  Головна сторінка перехід 1 перехід 2
  Заповнення даних Логін і пароль

  Після реєстрації на ваш e-mail прийде повідомлення з логіном та паролем. • 14.03.2014 р. 14 березня 2014 року об 11.00 в актовій залі Житомирського державного університету імені Івана Франка було розгорнуто виставку літератури з нагоди святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

  В рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка ННІ філології та журналістики було проведено Всеукраїнську науково-теоретичну конференцію «Творчість Тараса Шевченка в слов’янському культурному дискурсі».
  Бібліотекарі університету долучилися до дійства і розгорнули виставку «Кобзарів» різних років видання.

  актовий зал актовий зал актовий зал актовий зал


 • 14.03.2014 p. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку "Думки у слові стверджують себе: поетичні сторінки".

  Думки у слові стверджують себе Думки у слові стверджують себе Думки у слові стверджують себе Думки у слові стверджують себе


 • 12.03.2014 p. 12 березня 2014 року в рамках історико-літературних читань, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, бібліотекарями читального залу № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 було проведено бібліографічний огляд та представлено виставку книг, присвячених життю та творчості великого Кобзаря.

  Творчость великого Кобзаря Творчость великого Кобзаря Творчость великого Кобзаря
  Творчость великого Кобзаря Творчость великого Кобзаря Творчость великого Кобзаря


 • 12.03.2014 p. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено тематичну книжкову виставку „Інтернет-залежність школярів: хвороба XXI століття” – сторінками періодичних видань.

  Інтернет-залежність школярів Інтернет-залежність школярів Інтернет-залежність школярів Інтернет-залежність школярів


 • 11.03.2014 p. На абонементі природничого факультету діє тематична книжкова виставка: "Рослини дивовижної сили".

  На виставці представлено літературу про лікарські рослини, які застосовують в народній медицині при різних захворюваннях та розкрито роль зелених друзів у повсякденному житті людини.

  Рослини дивовижної сили Рослини дивовижної сили Рослини дивовижної сили Рослини дивовижної сили


 • 11.03.2014 p. На абонементі природничого факультету представлено книжкову виставку на тему „Методична скринька вчителя біології”.

  Виставка висвітлює питання наочності у викладанні біології, позакласній роботі та гуртковій роботі юних натуралістів.

  Методична скринька вчителя біології Методична скринька вчителя біології Методична скринька вчителя біології Методична скринька вчителя біології


 • 07.03.2014 p. Вітання від колективу бібліотеки.

  8 березня


 • 06.03.2014 p. На абонементі №1 (1 поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено книжкову виставку на тему: «Яскравий вогонь геніальності Шевченка» – до 200 річниці від дня народження Тараса Шевченка.

  Яскравий вогонь геніальності Шевченка Яскравий вогонь геніальності Шевченка Яскравий вогонь геніальності Шевченка
  Яскравий вогонь геніальності Шевченка Яскравий вогонь геніальності Шевченка Яскравий вогонь геніальності Шевченка


 • 06.03.2014 p. На абонементі № 1 (другий поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку на тему: «Народи славляться великими мужами» (П. Куліш) – до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

  Народи славляться великими мужами Народи славляться великими мужами Народи славляться великими мужами Народи славляться великими мужами


 • 06.03.2014 p. В читальному залі гуртожитку № 4 діє книжкова виставка до 200-річчя від дня народження українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861).

  Усе знесла й перемогла,
  Його любов і сила,
  Того великого вогню,
  І смерть не погасила.

  Тарас Григорович Шевченко Тарас Григорович Шевченко Тарас Григорович Шевченко


 • 03.03.2014 p. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку "Святим, вогненним словом...", присвячену 200-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, великого українського поета, художника.

  Святим, вогненним словом Святим, вогненним словом Святим, вогненним словом Святим, вогненним словом