Архів новин: травень 2014

 • 28.05.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Прихована небезпека» – до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням.

  Прихована небезпека Прихована небезпека Прихована небезпека Прихована небезпека
 • 22.05.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Культура кожного народу – найкраще дзеркало його життя» – до Дня слов’янської писемності і культури.

  Культура Культура Культура Культура
 • 21.05.2014 р. До 155-річчя від дня народження англійського письменника Артура Конан Дойля в бібліотеці діють виставки.

  На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку "Геній детективної літератури".

  Артур Конан Дойль Артур Конан Дойль Артур Конан Дойль Артур Конан Дойль

  На абонементі ННІ іноземної філології влаштовано книжкову виставку «Видатний майстер детективу», на якій представлені твори автора мовою оригіналу.

  Артур Конан Дойль Артур Конан Дойль Артур Конан Дойль Артур Конан Дойль
 • 20.05.2014 р. До 215-ї річниці від дня народження Оноре де Бальзака (1799-1850), французького письменника, в бібліотеці діють виставки.

  На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку "Прометей".

  Оноре де Бальзак Оноре де Бальзак Оноре де Бальзак Оноре де Бальзак

  В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Слідами великого романіста».

  Оноре де Бальзак Оноре де Бальзак Оноре де Бальзак Оноре де Бальзак
 • 15.05.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє виставка «Системи освіти країн світу» – сторінками періодичних видань.

  Системи освіти країн світу Системи освіти країн світу Системи освіти країн світу Системи освіти країн світу
 • 14.05.2014 р. 14 травня в бібліотеці Житомирського державного університету ім. І. Франка було проведено заняття зі студентами ННІ філології та журналістики.

  Студенти 4 курсу заочного відділу відвідали заняття з «Основ бібліотекознавства», під час якого ознайомились з пошуковими можливостями електронного та традиційних карткових каталогів бібліотеки, дізнались про алгоритм роботи з ними та довідались про особливості фонду бібліотеки. Також розглянули причини помилок у здійсненні пошуку інформації та визначили шляхи їх попередження.

 • 14.05.2014 р. 13 травня в приміщенні читального залу № 1 була проведена вікторина зі світової літератури.

  13 травня в приміщенні читального залу № 1 за ініціативи доцента кафедри теорії та історії світової літератури Наталії Астрахан була проведена вікторина зі світової літератури. Учасниками стали учні старших класів шкіл № 26, 35, 36 м. Житомира та студенти 15 гр. ННІ філології та журналістики. Вікторина складалась із декількох блоків запитань. За оцінкою компетентного журі перемогу здобули учні школи № 26. Вітаємо всіх учасників!

  вікторина зі світової літератури вікторина зі світової літератури вікторина зі світової літератури вікторина зі світової літератури
 • 14.05.2014 р. 13 травня 2014 року в приміщенні читального залу № 1 пройшов захід: «Україна у Другій світовій війні: пам’ять народна й особиста».

  За ініціативи кафедри видавничої справи та редагування 13 травня 2014 року в приміщенні читального залу № 1 пройшов захід: «Україна у Другій світовій війні: пам’ять народна й особиста». Зі вступним словом до присутніх звернулась викладач кафедри Наталіна Зелінська. Науковий коментар про Житомирщину в роки Великої Вітчизняної війни надав кандидат історичних наук Сергій Стельникович. Присутні в залі поділилися спогадами про долі рідних і близьких у часи війни. Заключне слово сказала заступник директора ННІ філології та журналістики Марія Масловська. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

  Україна у Другій світовій війні Україна у Другій світовій війні Україна у Другій світовій війні Україна у Другій світовій війні
  Україна у Другій світовій війні Україна у Другій світовій війні Україна у Другій світовій війні
 • 14.05.2014 р. До Міжнародного дня музеїв в читальному залі навчально-лабораторного корпусу № 4 відкрито книжкову виставку «Скарбниці шедеврів світу».

  Міжнародний день музею Міжнародний день музею Міжнародний день музею Міжнародний день музею
 • 13.05.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Україна – Європа: тести на сумісність» – до Дня Європи в Україні.

  Україна – Європа Україна – Європа Україна – Європа Україна – Європа
 • 08.05.2014 р. На абонементі № 1 (1 поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено книжкову виставку «Сальвадор Далі – король сюрреалізму» – до 100-річчя від дня народження художника.

  Сальвадор Далі Сальвадор Далі Сальвадор Далі Сальвадор Далі


 • 08.05.2014 р. На абонементі № 1 (1 поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено книжкову виставку до Міжнародного дня сім’ї.

  «Сім’я – це візерунчаста паутина. Неможливо торкнути одну її нитку, не викликавши при цьому вібрації всіх інших» (Д. Сеттерфілд)

  День сім’ї День сім’ї День сім’ї День сім’ї


 • 08.05.2014 р. На абонементі № 1 (2 поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до Дня Перемоги.

  «Звання, і прізвища, і дати.

  Печалі бронзове лиття.

  Лежать наморені солдати,

  А не проживши й півжиття» (Л. Костенко).

  День Перемоги День Перемоги День Перемоги День Перемоги


 • 06.05.2014 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі» (Друга світова війна у дзеркалі літератури).

  Друга світова війна у дзеркалі літератури Друга світова війна у дзеркалі літератури Друга світова війна у дзеркалі літератури Друга світова війна у дзеркалі літератури


 • 06.05.2014 р. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито тематичну виставку країнознавчої літератури під назвою «Look at Britain».

  До уваги читачів представлені книги англійською мовою про історію, культуру, характер та звичаї британців.

  Look at Britain Look at Britain Look at Britain Look at Britain


 • 05.05.2014 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Возьмёмся за руки, друзья, чтоб не пропасть поодиночке!», присвячену 90-річчю від дня народження Булата Окуджави, російського поета, прозаїка, драматурга.

  Булат Окуджава Булат Окуджава Булат Окуджава