Архів новин: вересень 2014

 • 30.09.2014 р. На абонементі ННІ іноземної філології до Міжнародного дня перекладача відкрито книжкову виставку під назвою «Словниковий дивосвіт».

  На виставці у відкритому перегляді представлені лексикографічні джерела різними мовами.

  Словниковий дивосвіт Словниковий дивосвіт Словниковий дивосвіт Словниковий дивосвіт
 • 29.09.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «…Змінююсь, як світанковий круг…» – до 85-річчя від дня народження Д. Павличка (1929), українського поета.

  Павличко Павличко Павличко Павличко
 • 26.09.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Народний рух України за перебудову» – до 25-річчя створення громадсько-політичної організації.

  Народний рух України за перебудову Народний рух України за перебудову Народний рух України за перебудову Народний рух України за перебудову
 • 26.09.2014 р. До 95-річчя Житомирського державного університету ім. І. Франка та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 30 вересня в бібліотеці буде проведено Міжрегіональний науково-практичний семінар «Сучасні проблеми обслуговування користувачів бібліотек ВНЗ».

  Програма семінару.

  Семінар
 • 25.09.2014 р. 25 вересня в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки було проведено заняття зі студентами 31 та 32 груп ННІ іноземної філології.

  У рамках тісної співпраці бібліотеки та завідувача кафедри міжкультурної комунікації Вікторії Жуковської відбулось вже традиційне заняття в бібліотеці. Завідувач науково-методичного відділу Тетяна Бондарчук розповіла про історію створення бібліотеки, її структуру, пошук інформації в електронному каталозі, ознайомила із фондами наукового читального залу, розкрила методику складання шифрів за таблицями УДК та визначення авторського знаку, детально зупинилась на особливостях складання бібліографічного опису.

  Під час бесіди завідувача інформаційно-бібліографічного відділу Аліни Мартинюк про алгоритм пошуку інформації в традиційних карткових каталогах студенти мали змогу власноруч знайти потрібну інформацію.

  заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами
  заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами
 • 18.09.2014 р. 18 вересня в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки було проведено заняття із студентами 3 курсу ННІ педагогіки.

  У рамках заняття завідувач науково-методичного відділу Тетяна Бондарчук розповіла про історію створення бібліотеки, її структуру, пошук інформації в електронному каталозі та детально ознайомила із фондами наукового читального залу, перлиною якого є зібрання букіністичної літератури.

  Бібліотекар абонементу художньої літератури Світлана Колодюк ознайомила з особливостями фонду свого відділу та матеріалами, які розміщено на сайті бібліотеки університету.

  Завідувач відділу комплектування, обробки літератури та наукової організації каталогів Олена Гриценко розкрила методику складання шифрів за таблицями УДК, ББК та визначення авторського знаку. Формування цих шифрів є дуже відповідальною та складною працею, адже від результату залежить місце, де буде знаходитись документ у фондах бібліотеки і чи зможе потім знайти даний документ і читач, і бібліотекар.

  Під час бесіди завідувача інформаційно-бібліографічного відділу Аліни Мартинюк про алгоритм пошуку інформації в традиційних карткових каталогах студенти мали змогу особисто знайти потрібну інформацію.

  Екскурсія Екскурсія Екскурсія Екскурсія
  Екскурсія Екскурсія Екскурсія Екскурсія
 • 17.09.2014 р. До 95-річчя Житомирського державного університету ім. І. Франка бібліотекою проводяться екскурсії для студентів перших курсів.

  17 вересня в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки було проведено екскурсію для студентів 16 та 17 груп ННІ педагогіки Присутні почули від завідувача науково-методичного відділу Тетяни Бондарчук відомості щодо історії створення бібліотеки, кількісного і якісного складу фондів, довідались про структуру бібліотеки, переглянули найцінніші букіністичні видання, списки та покажчики літератури, створені бібліотекарями та ознайомились з новими формами роботи.

  Також відвідати всі пункти видачі літератури: абонемент № 1, абонемент художньої літератури, читальний зал № 1, бібліотеку ННІ іноземної філології.

  Присутні отримали важливу та цікаву інформацію щодо роботи бібліотеки.

  Екскурсія Екскурсія Екскурсія Екскурсія
  Екскурсія Екскурсія Екскурсія Екскурсія
 • 17.09.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Слідами феї Моргани…» – до 150-річчя від дня нарождення М. Коцюбинського (1864-1913), українського письменника.

  Коцюбинський Коцюбинський Коцюбинський Коцюбинський
 • 15.09.2014 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку "Романтика подорожей і пригод", присвячену 225-й річниці від дня народження Фенімора Купера, американського письменника.

  Купер Купер Купер Купер
 • 10.09.2014 р. На абонементі № 1 (1 поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено книжкову виставку «Душі людської дивний чарівник» до 120 річниці від дня народження Олександра Довженка.

  Довженко Довженко Довженко Довженко
 • 09.09.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Веселий мудрець» – до 245-річчя від дня народження І. Котляревського (1769-1838), українського письменника.

  Котляревський Котляревський Котляревський Котляревський
 • 08.09.2014 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Тренінг як форма психологічної допомоги. Різноманітність тренінгів» – сторінками періодичних видань.

  Тренінг Тренінг Тренінг Тренінг
 • 04.09.2014 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку "Лабораторія фантастики - фентезі".

  фентезі фентезі фентезі фентезі
 • 01.09.2014 р. У бібліотеці розпочато видачу комплектів книг студентам-першокурсникам. Про час отримання літератури Вас повідомить деканат.

  Лише за один день видачі комплектів літературою було забезпечено 118 студентів-першокурсників та видано їм 1100 примірників книг.

  фентезі фентезі фентезі фентезі
 • 01.09.2014 р. В рамках проведення свята Першого дзвоника у холі навчально-лабораторного корпусу № 4 бібліотека представила Виставку нових надходжень за 2014 рік.

  На виставці презентовано періодичні видання, що передплачує бібліотека, нові надходження літератури для кожного факультету та бібліографічна діяльність бібліотекарів.

  свято Першого дзвоника свято Першого дзвоника свято Першого дзвоника свято Першого дзвоника
  свято Першого дзвоника свято Першого дзвоника свято Першого дзвоника свято Першого дзвоника
 • 01.09.2014 р. На абонементі № 1 (2 поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено книжкову виставку до дня фізичної культури та спорту.

  «Хто здоровий, той працює

  Вчиться радісно й завзято.

  Він співає і танцює,

  Кожен день у нього свято!»

  День фізичної культури та спорту День фізичної культури та спорту День фізичної культури та спорту День фізичної культури та спорту