Архів новин: квітень 2015 року

 • 30.04.2015 р. На абонементі №1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до 120-річчя з дня народження Тодося Осьмачки: «Я був не з криці, не з заліза, не з бетону…».

  Тодось Осьмачка Тодось Осьмачка Тодось Осьмачка Тодось Осьмачка
 • 29.04.2015 р. На абонементі №1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг «Роки війни – століття пам’яті» до Дня Перемоги.

  Весна іде, і переможним кроком

  В тюльпановому вічному вогні

  Йде травень крізь хвилини, дні і роки

  Несе нащадкам спогади свої.

  День Перемоги День Перемоги День Перемоги День Перемоги
 • 29.04.2015 р. На абонементі №1 (другий поверх центрального корпусу бібліотеки) в рамках інформаційного стенду «Радимо прочитати» представлено виставку книг до Дня Перемоги.

  «Звання, і прізвища, і дати.

  Печалі бронзове лиття.

  Лежать наморені солдати,

  А не проживши й півжиття» (Л. Костенко).

  День Перемоги День Перемоги День Перемоги День Перемоги
 • 27.04.2015 р. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито тематичну книжкову виставку під назвою «English and American Prose».

  На виставці представлені підручники з історії літератури Британії та США.

  English and American Prose English and American Prose English and American Prose English and American Prose
 • 22.04.2015 р. 21.04.15 в бібліотеці природничого факультету представлено виставку на тему: „Послухай музику землі, пізнай навколишню природу!”.

  Виставка знайомить читачів як жити в гармонії з природою та охороняти її.

  День довкілля День довкілля День довкілля День довкілля
 • 17.04.2015 р. 16 квітня в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки було проведено заняття зі студентами 22 групи ННІ філології та журналістики.

  Студенти мали змогу почути від завідувача науково-методичного відділу Тетяни Бондарчук історію та структуру бібліотеки, основні показники, особливості роботи наукового читального залу.

  Під час бесіди про довідково-бібліографічний апарат бібліотеки завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Аліна Мартинюк ознайомила студентів з алгоритмом пошуку в алфавітному та систематичному каталогах.

  З інформації бібліотекаря Світлани Колодюк присутні довідались про можливості фонду абонементу художньої літератури.

  заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами заняття зі студентами
 • 14.04.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє виставка «Геронтологія. Робота з людьми похилого віку» – сторінками періодичних видань.

  Геронтологія Геронтологія Геронтологія Геронтологія
 • 14.04.2015 р. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито книжкову виставку під назвою «Exploring Space».

  Виставка присвячена Всесвітньому дню авіації і космонавтики.

  Exploring Space Exploring Space Exploring Space Exploring Space
 • 10.04.2015 р. Бібліотека університету вітає зі святом Великодня!

  зі святом Великодня
 • 09.04.2015 р. Бібліотека університету висловлює подяку Міжнародному благодійному фонду «Смолоскип» за надані безкоштовно видання.

  Література направлена на поширення творів українських письменників, а відтак на збереження національного літературного надбання. Видання сприятимуть навчальній та науково-дослідній діяльності студентів, аспірантів, викладачів Навчально-наукового інституту філології та журналістики нашого університету, викличуть неабиякий інтерес у читацькому середовищі і будуть вагомим внеском у фонд бібліотеки.

  Смолоскип
 • 09.04.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Писанки з мережками стали обережками».

  Писанки Писанки Писанки Писанки
 • 08.04.2015 р. Бібліотека університету висловлює щиру вдячність доктору філологічних наук, професору Національного університету "Києво-могилянська академія" Борису Борисовичу Шалагінову за подаровані книги «Класики і романтики: Штудії з історії німецької літератури ХVIII – XIX століть» та «Романтичні пригоди «Кота в чоботях».

  Видання будуть використані у навчально-виховній та культурно-просвітницькій роботі інститутів та факультетів нашого університету.

  Б. Б. Шалагінов
 • 08.04.2015 р. В бібліотеці природничого факультету діє виставка "Здорова планета - здоровий ти!" (до Всесвітнього дня здоров'я).

  На виставці представлена література про здоровий спосіб життя, раціональне харчування, рухову активність, гігієну людини, шкідливі звички, про природу - джерело здоров'я.

  Всесвітній день здоров'я Всесвітній день здоров'я Всесвітній день здоров'я Всесвітній день здоров'я
 • 02.04.2015 р. На абонементі № 1 (другий поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг «У світі казки чарівної» до 210 річниці від дня народження Г. Х. Андерсена та з нагоди Міжнародного дня дитячої книги.

  Г. Х. Андерсен Г. Х. Андерсен Г. Х. Андерсен Г. Х. Андерсен
 • 02.04.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Реалізм Еміля Золя», присвячену 175 річниці від дня народження французького письменника.

  Е. Золя Е. Золя Е. Золя Е. Золя
 • 02.04.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Дорослий, якій вірив у казки», присвячену 210-річчю від дня народження Х. К. Андерсена, датського письменника-казкаря.

   Х. К. Андерсена Х. К. Андерсена Х. К. Андерсена Х. К. Андерсена
 • 02.04.2015 р. На абонементі №1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг: «Теоретик натуралізму» до 175 річниці від дня народження Еміля Золя.

  Еміля Золя Еміля Золя Еміля Золя Еміля Золя
 • 01.04.2015 р. В бібліотеці проведено практичне заняття з дисципліни «Навчальне видання» зі студентами 41 групи ННІ філології та журналістики.

  Студенти майбутні видавці мали можливість ознайомитись з видавничим оформленням деяких навчальних видань починаючи з 1793 року і до сьогодення, а також дізнались про нові сервіси бібліотеки «Онлайн-замовлення» та «Запитай бібліотекаря».

  пара пара пара пара
 • 01.04.2015 р. На абонементі художньої літератури діє тематична книжкова виставка «Сива легенда віків».

  Сива легенда віків легенда віків легенда віків легенда віків