Архів новин: лютий 2015 року

 • 28.02.2015 р. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито тематичну книжкову виставку під назвою «The Voices of Ukrainian Literature».

  На виставці представлена українська художня література у перекладі англійською мовою.

  The Voices of Ukrainian Literature The Voices of Ukrainian Literature The Voices of Ukrainian Literature The Voices of Ukrainian Literature
 • 27.02.2015 р. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито тематичну виставку під назвою «Auf Deutsch gesagt».

  До уваги читачів представлена література з розмовної практики німецької мови.

  Auf Deutsch gesagt Auf Deutsch gesagt Auf Deutsch gesagt Auf Deutsch gesagt
 • 24.02.2015 р. До Міжнародного дня рідної мови в читальному залі навчально-лабораторного корпусу № 4 відкрито книжкову виставку «Мова – це обличчя, але тільки рідна мова має обличчя рідної матері».

  Мова – це обличчя Мова – це обличчя Мова – це обличчя Мова – це обличчя
 • 20.02.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку "Польський Моцарт", присвячену 205-річчю від дня народження Федеріка Шопена, відомого піаніста і композитора.

  Федерік Шопен Федерік Шопен Федерік Шопен Федерік Шопен
 • 20.02.2015 р. На абонементі №1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

  Небесна Сотня Небесна Сотня Небесна Сотня Небесна Сотня
 • 19.02.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Літописець українського простору» – до 110-річчя від дня народження Уласа Самчука (1905-1987), українського письменника, журналіста.

  Улас Самчук Улас Самчук Улас Самчук Улас Самчук
 • 17.02.2015 р. Бібліотекарі університету прийняли участь в обговоренні стратегії подальшої роботи бібліотек Житомирської області «Бібліотеки в умовах кризи».

  Обговорення відбувалось у бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету. В ході зустрічі були розглянуті програмні положення, напрями і принципи діяльності бібліотек України у сучасних суспільно-політичних та соціально-економічних умовах.

  Бібліотеки в умовах кризи Бібліотеки в умовах кризи Бібліотеки в умовах кризи Бібліотеки в умовах кризи
 • 14.02.2015 р. З Днем святого Валентина.

  День святого Валентина
 • 12.02.2015 р. На абонементі №1 (другий поверх центрального корпусу бібліотеки), в рамках інформаційного стенду «Радимо прочитати», представлено виставку книг до Дня святого Валентина.

  "Коханння – чудова квітка,

  але потрібна відвага,

  щоб підійти й зірвати її

  на краю жахливої прірви."

                                                         (Ф. Стендаль).

  Дня святого Валентина Дня святого Валентина Дня святого Валентина Дня святого Валентина
 • 11.02.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє виставка «Насильство у світі сьогодення. Психологічний аспект» – сторінками періодичних видань.

  Насильство у світі сьогодення Насильство у світі сьогодення Насильство у світі сьогодення Насильство у світі сьогодення
 • 10.02.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Сестра моя – жизнь» – до 125-річчя від дня народження Б. Пастернака (1890-1960), російського поета, прозаїка, перекладача.

  Пастернак Пастернак Пастернак Пастернак
 • 09.02.2015 р. В бібліотеці природничого факультету представлено книжкову виставку: «Стежка на Олімп».

  Виставка знайомить нас з науковою, навчальною та методичною літературою з питань спорту, а також висвітлює проблеми і протиріччя олімпійського спорту на світовій арені.

  Стежка на Олімп Стежка на Олімп Стежка на Олімп Стежка на Олімп
 • 05.02.2015 р. У бібліотеці ЖДУ імені Івана Франка стартувала акція «Подаруй українську книжку захиснику».

  Мета оголошеної акції – збір сучасної української документальної, історичної, науково-популярної та художньої літератури. В акції можуть брати участь не лише викладачі та студенти ЖДУ імені Івана Франка, а й житомиряни. Кожен, хто бажає подарувати українську книжку своєму захиснику, може принести її до центрального корпусу бібліотеки ЖДУ імені Івана Франка (вул. Велика Бердичівська, 38, І поверх).

  Акція «Подаруй українську книжку захиснику» триватиме протягом лютого 2015 року.

 • 02.02.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку "Художня палітра жінок-письменниць".

  Художня палітра Художня палітра Художня палітра Художня палітра