Архів новин: червень 2015 року

 • 19.06.2015 р. На абонементі № 1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до дня Конституції України.

  День Конституції України – державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року, це єдине державне свято закріплене в самій Конституції.

  У червні 1996-го депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

  Конституція України
 • 19.06.2015 р. На абонементі № 1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг «Карби життєвого шляху Антуана де Сент-Екзюпері» до 115 річниці від дня народження письменника

  Антуан Марі Жан-Батіст Роже де Сент-Екзюпері видатний французький письменник-гуманіст, льотчик, філософ; народився в шляхетній старовинній родині, проте вище за графське походження цінував інший родовід: "Звідки я родом? Я родом з мого дитинства, немовби з якоїсь країни". Його інтелектуально-лірична проза поєднує автобіографічну сповідь з невигаданими льотними пригодами та філософськими роздумами про призначення Людини на планеті Земля.

  Екзюпері
 • 19.06.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє виставка «Світ грошей і я в ньому. Грошова система України» – сторінками періодичних видань.

  Світ грошей Світ грошей Світ грошей Світ грошей
 • 19.06.2015 р. До Дня Конституції України в читальному залі навчально-лабораторного корпусу № 4 відкрито книжкову виставку «Живи і міцній, Українська державо!».

  День Конституції України День Конституції України День Конституції України День Конституції України
 • 19.06.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Не стерти з пам'яті той спомин про війну» – до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

  вшанування пам’яті жертв війни в Україні вшанування пам’яті жертв війни в Україні вшанування пам’яті жертв війни в Україні вшанування пам’яті жертв війни в Україні
 • 18.06.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Політ у Безсмертя», прсвячену 115-річчю від дня народження Антуана де Сент-Екзюпері, французького письменника, льотчика.

  Антуан де Сент-Екзюпері Антуан де Сент-Екзюпері Антуан де Сент-Екзюпері Антуан де Сент-Екзюпері
 • 16.06.2015 р. Бібліотека передала книги для військової частини.

  Бібліотека, на прохання військової частини, зібрала, для поповнення фондів бібліотеки частини, сучасну документальну, історичну, філософську, українську та зарубіжну художню літературу. Серед авторів П. Загребельний, Д. Малик, В. Опільський, І. Роздобудько, Л. Дашвор, П. Коельо, Б. Акунін, А. Крісті, Плутарх, Фрейд, Шелдон, М. Дрюон та багато інших, цікавих, на нашу думку, авторів.

  Дарувальниками стали викладачі соціально-психологічного факультету на чолі з С. Товщиком, викладачі М. Масловська та І. Біляк, а також бібліотекарі та друзі нашої бібліотеки.

  Маємо надію, що до поповнення бібліотеки нашої 95 аеромобільної бригади долучаться ще й інші житомиряни.

  книги для військової частини книги для військової частини
 • 05.06.2015 р. На абонементі № 1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до дня журналістики «Журналістика – релігія сучасного суспільства».

  В Україні 6 червня традиційно відзначається День журналіста - професійне свято всіх українських журналістів, кореспондентів і репортерів. Дата для цього дня була обрана невипадково, адже саме 6 червня у столиці ЄС, Брюсселі, Національний союз журналістів України був прийнятий у найбільшу у світі організацію професійних працівників ЗМІ - Міжнародну федерацію журналістів.

  Журналістика Журналістика Журналістика Журналістика
 • 05.06.2015 р. На абонементі № 1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг «Перша українська феміністка» до 160 річниці від дня народження Наталії Кобринської.

  Неоціненна заслуга Н. Кобринської полягає в тому, що, започаткувавши феміністичний рух, вона вселяла в жіночі душі впевненість, надихала на працю в царині культури, суспільно-політичного життя, з якого жінка була виключена. Її особистий приклад заохотив до праці Анну Павлик, О. Кобилянську, Є. Ярошинську, Ольгу та Михайлину Рошкевичок, Софію Окуневську-Морачевську, Уляну Кравченко (Юлію Шнайдер), Клементину Попович і чимало інших жінок, які лишили помітний слід у культурно-літературному русі 80-90-х років XIX століття.

   Наталія Кобринська Наталія Кобринська Наталія Кобринська Наталія Кобринська
 • 04.06.2015 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка висловлює щиру вдячність за подаровані книги.

  Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка висловлює щиру вдячність ПП «Арза» та її керівнику Арютову Євгену Павловичу за надані безкоштовно до фонду бібліотеки 20 примірників підручників, посібників для вивчення іноземної філології.

  Подаровані книги
 • 03.06.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Моральність і життя – єдине ціле», присвячену 140-річчю від дня народження Томаса Манна, німецького письменника.

  Томас Манн Томас Манн Томас Манн Томас Манн