Архів новин: березень 2015 року

 • 31.03.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «Рамена української ікони».

  української ікони української ікони української ікони української ікони
 • 30.03.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Загадкові перли зоряного неба» – астрономія.

  астрономія астрономія астрономія астрономія
 • 27.03.2015 р. 25 березня 2015 року бібліотекарями абонементу № 1 та читального залу № 1 було проведено бібліографічний огляд для студентів 3 курсу ННІ педагогіки на тему: «Видатні жінки в історії України».

  Видатні жінки в історії України Видатні жінки в історії України Видатні жінки в історії України Видатні жінки в історії України
 • 25.03.2015 р. В бібліотеці природничого факультету діє виставка "Червона книга - символ болю, а все починалося з любові".

  На виставці представлено Червоні книги України (рослинний і тваринний світ), література про світ заповідної природи: рідкісні і зникаючі види рослин і тварин Житомирщини.

  Червона книга Червона книга Червона книга Червона книга
 • 23.03.2015 р. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито книжкову виставку під назвою «Treasures of English Fiction».

  На виставці представлена художня література англійською мовою серії «Читаем в оригинале».

  Читаем в оригинале Читаем в оригинале Читаем в оригинале Читаем в оригинале
 • 20.03.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє виставка «Українці за межами України. Історичний шлях української діаспори» – сторінками періодичних видань.

  українська діаспора українська діаспора українська діаспора українська діаспора
 • 19.03.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «…Знов серце манить у дорогу» – до 120-річчя від дня народження М. Рильського (1895-1964), українського поета.

  М. Рильський М. Рильський М. Рильський М. Рильський
 • 19.03.2015 р. До 85-річчя від дня народження української поетеси Л. Костенко (1930) в читальному залі навчально-лабораторного корпусу № 4 відкрито книжкову виставку.

  «Я вибрала Долю собі сама.

  І що зі мною не станеться –

  У мене жодних претензій нема

  До Долі – моєї обраниці»

  Л. Костенко Л. Костенко Л. Костенко Л. Костенко
 • 19.03.2015 р. У бібліотеці природничого факультету представлено виставку на тему: «Сучасна генетика: загроза чи надія?».

  Розглядається як класична, так і сучасна генетика та методи її досліджень.

  Сучасна генетика Сучасна генетика Сучасна генетика Сучасна генетика
 • 12.03.2015 р. 12 березня в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки було проведено практичне заняття з «Основ наукових досліджень» зі студентами першого курсу (Дошкільна освіта) Центру післядипломної освіти та довузівської підготовки.

  У рамках заняття завідувач науково-методичного відділу Тетяна Бондарчук розповіла про історію створення бібліотеки, її структуру, пошук інформації в електронному каталозі та на сайті бібліотеки, детально зупинилась на особливостях складання бібліографічного опису, ознайомила із фондами наукового читального залу, перлиною якого є зібрання букіністичної літератури.

  Завідувач відділу комплектування, обробки літератури та наукової організації каталогів Олена Гриценко розкрила специфіку складання шифрів за таблицями УДК. Формування цих шифрів є дуже відповідальною та складною працею, адже від результату залежить місце, де буде знаходитись документ у фондах бібліотеки і чи зможе потім знайти даний документ і читач, і бібліотекар.

  НПід час бесіди завідувача інформаційно-бібліографічного відділу Аліни Мартинюк про алгоритм пошуку інформації в традиційних карткових каталогах студенти мали змогу особисто знайти потрібну інформацію.

  Присутні отримали важливу та цікаву інформацію щодо роботи бібліотеки.

  Пара Пара Пара Пара
  Пара Пара Пара Пара
 • 11.03.2015 р. На абонементі ННІ іноземної філології відкрито виставку під назвою «Проектуємо сучасний урок».

  На виставці у відкритому перегляді представлено літературу з методики викладання іноземних мов - на допомогу студентам-практикантам.

  Проектуємо сучасний урок Проектуємо сучасний урок Проектуємо сучасний урок Проектуємо сучасний урок
 • 06.03.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку "Борітеся - поборете, вам Бог помагає" - до дня народження Т. Г. Шевченка (1814-1861), українського письменника, художника, мислителя.

  Шевченкo Шевченкo Шевченкo Шевченкo
 • 06.03.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено книжкову виставку "Все починається з Шевченка", присвячену дню народженню українського поета, письменника.

  Шевченкo Шевченкo Шевченкo Шевченкo
 • 06.03.2015 р. На абонементі №1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до дня народження Т. Г. Шевченка.

  Шевченкo Шевченкo Шевченкo Шевченкo
 • 05.03.2015 р. Комплексний захід «День кафедри»

  З метою підвищення якості інформаційно-бібліотечного забезпечення навчального процесу, інформованості викладачів кафедр університету про наявні інформаційні ресурси, інноваційні послуги бібліотека проводить комплексний захід «День кафедри». 5 березня 2015 року представники бібліотеки відвідали засідання чотирьох кафедр: Кафедру теорії та історії світової літератури, Кафедру дидактичної лінгвістики та літературознавства, Кафедру соціальної і практичної психології та Кафедру загальної, вікової та педагогічної психології.

  День кафедри День кафедри День кафедри День кафедри
  День кафедри День кафедри День кафедри День кафедри
 • 05.03.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку "Думки у слові стверджують себе".

  Думки у слові Думки у слові Думки у слові Думки у слові
 • 04.03.2015 р. На абонементі №1 (другий поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг «Залізні мости життя Євгена Патона» – до 145 річниці від дня народження вченого.

  Патон Патон Патон Патон
 • 03.03.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Титани Відродження. Камінь і біль», присвячену 540-річчю від дня народження Мікеланджело Буонарроті, видатного італійського живописця, скульптора.

  Мікеланджело Мікеланджело Мікеланджело Мікеланджело
 • 02.03.2015 р. На абонементі №1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до 540 річниці від дня народження Мікеланджело.

  Мікеланджело Мікеланджело Мікеланджело Мікеланджело