Архів новин: жовтень 2015 року

 • 29.10.2015 р. На абонементі №1 (другий поверх центрального корпусу бібліотеки) діє виставка книг під назвою: «Коваль, що виковує душі».

  На виставці представлено книги про видатних педагогів та їх праці.

  Teach and Learn Teach and Learn Teach and Learn Teach and Learn
 • 28.10.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 представлено книжкову виставку «З книгою через віки й країни» – історія книги.

   історія книги
 • 23.10.2015 р. На абонементі ННІ іноземної філології представлена виставка під назвою «Навчай і навчайся! Teach and Learn! Lehre und Lerne!», на якій репрезентовані шкільні підручники з англійської та німецької мови.

  Teach and Learn Teach and Learn Teach and Learn Teach and Learn
 • 16.10.2015 р. На абонементі ННІ іноземної філології до 96-ї річниці нашого університету організовано книжкову виставку під назвою «Новинки наших викладачів».

  На абонементі ННІ іноземної філології до 96-ї річниці нашого університету організовано книжкову виставку під назвою «Новинки наших викладачів».

  Новинки наших викладачів Новинки наших викладачів Новинки наших викладачів Новинки наших викладачів
 • 16.10.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Картини зі світу науки» – до 96-річчя ЖДУ ім. І. Франка.

  ЖДУ ім. І. Франка
 • 16.10.2015 р. В бібліотеці природничого факультету діє виставка "Славні і багаті надбання нашого університету" до Дня народження ЖДУ ім. І. Франка, на якій представлено праці викладачів нашого університету.

  День народження ЖДУ ім. І. Франка День народження ЖДУ ім. І. Франка День народження ЖДУ ім. І. Франка День народження ЖДУ ім. І. Франка
 • 15.10.2015 р. В бібліотеці природничого факультету представлено виставку на тему: „Ігри, що підкорили світ”, яка знаймить з популярними спортивними іграми: баскетбол, волейбол, теніс, футбол, шахмати та ін.

  Ігри, що підкорили світ Ігри, що підкорили світ Ігри, що підкорили світ Ігри, що підкорили світ
 • 13.10.2015 р. На абонементі №1 (перший поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку книг до Дня захисника України.

  День захисника України День захисника України День захисника України День захисника України
 • 13.10.2015 р. В читальному залі № 1 навчально-лабораторного корпусу № 4 діє книжкова виставка «Барви рідної землі. Художники України» – до Дня художника.

  День художника
 • 09.10.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Вагання, гнів і надії Франсуа Моріака», присвячену 130-річчю від дня народження французького письменника, публіциста, есеїста.

  Франсуа Моріака Франсуа Моріака Франсуа Моріака Франсуа Моріака
 • 07.10.2015 р. В бібліотеці проведено бібліографічний огляд «Книжковий експрес: цікава література».

  У науковому читальному залі бібліотекар художнього абонементу Світлана Колодюк розкрила світ художнього твору. Студенти 27 групи ННІ педагогіки ознайомились з різножанровою літературою та віртуальними презентаціями, які розміщені на сайті бібліотеки.

  Пара Пара
 • 07.10.2015 р. На абонементі №1 (ІІ поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку до тижня космосу: «Безмежна далечінь космосу».

  4 жовтня розпочавсь Всесвітній тиждень космосу (World Space Week) – наймасштабніша загальнопланетарна щорічна подія, присвячена питанням дослідження космічного простору. Тиждень космосу триватиме до 10 жовтня.

  Рішення про святкування Всесвітнього тижня космосу ухвалила Генеральна Асамблея ООН у грудні 1999 р. Дату проведення вибрали не випадково – згадаймо, 4 жовтня 1957 р. з виходом на орбіту Землі першого штучного супутника розпочалася космічна ера і вступ в силу 10 жовтня 1967 року Договору про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору.

  космос космос космос космос
 • 02.10.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Эту жизнь за всё благодарю…», присвячену 120-й річниці від дня народження С. Єсеніна, російського поета.

  Єсенін Єсенін Єсенін Єсенін
 • 02.10.2015 р. З Днем працівника освіти.

  день_працівника_освіти
 • 02.10.2015 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «Золоті зерна світової класики».

  Золоті зерна світової класики Золоті зерна світової класики Золоті зерна світової класики Золоті зерна світової класики
 • 01.10.2015 р. На абонементі ННІ іноземної філології представлено тематичну виставку літератури з педагогіки англійською мовою під назвою «Education: teachers, schools and society».

  Education Education Education Education
 • 01.10.2015 р. На абонементі №1 (ІІ поверх центрального корпусу бібліотеки) представлено виставку до Міжнародного дня музики.

  Міжнародний день музики заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним з ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович. Цей день святкується щорічно у всьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів. Цього дня звучать твори, що увійшли до скарбниці світової культури.

  Але з музикою людство знайоме з давніх часів. У печерах Африки збереглися наскальні малюнки давно зниклих племен. На малюнках змальовані люди з музичними інструментами. Ми вже ніколи не почуємо тієї музики, але колись вона прикрашала життя людей, змушувала їх радіти або засмучуватися.

  Міжнародний день музики Міжнародний день музики Міжнародний день музики Міжнародний день музики
 • 01.10.2015 р. 29.09.2015 День дипломника в бібліотеці

  В науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки проведено День дипломника зі студентами магістратури «Управління навчального закладу». Під час заходу магістранти мали можливість:

    - переглянути наукові праці викладачів та студентів-випускників попередніх років;
    - опрацювати Галузевий стандарт вищої освіти України. Засоби діагностики якості вищої освіти;
    - ознайомитись з рекомендаціями та вимогами наукових керівників.

  Міжнародний день музики Міжнародний день музики Міжнародний день музики Міжнародний день музики