Архів новин: липень 2019 року

05.07.2019 р. В бібліотеці природничого факультету діє виставка до Дня працівника природно-заповідної справи.

Указом Президента України від 18.08.2009 року №629 визначено 7 липня днем професійного свята працівників природно-заповідної справи. Це свято для всіх, хто прагне зберегти природу і присвячує цій справі своє життя, свято небайдужих та дбайливих людей.

03.07.2019 р. В читальному залі № 1 діє виставка : «Вони – це символ України. Це наша гордість і краса» – жінки в історії України (сторінками періодичних видань).

03.07.2019 р. ЖДУ продовжено доступ до наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.

З 1 червня 2019 року Житомирському державному університету імені Івана Франка відповідно до наказу МОН України від 27 лютого 2019 року № 269 «Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних» продовжено доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету.

Scopus — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та книжкові видання.

Web of Science — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів. Охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Доступ до баз даних надано до 31.05.2020 року.

Запрошуємо науковців, викладачів, аспірантів та студентів університету, скористатися можливістю доступу до баз даних! Доступ можливий лише з мережі університету та здійснюється за посиланнями:

  • https://www.scopus.com

  • http://webofknowledge.com
  • 03.07.2019 р. В головному приміщенні бібліотеки ЖДУ ім. І. Франка (другий поверх) відкрилася тематична книжкова виставка "Конфлікти - чи варто боятися?".

    Запропоновані книжки для майбутніх вчителів та психологів нададуть багато цікавої та необхідної інформації , що може буде використана в майбутній роботі студентів.