Архів новин: жовтень 2019 року

30.10.2019 р. До дня Хелловіна відбувся захід зі студентами 1 курсу фізико-математичного факультету де було продемонстровано віртуальну книжкову презентацію «Зворотній бік темряви: містика» в науковому читальному залі центрального корпусу бібліотеки.

Також заступник директора бібліотеки Громницька Н. К. ознайомила із науково- інформаційними можливостями сайту бібліотеки, а бібліотекар абонементу художньої літератури Колодюк С. В. провела бібліографічний огляд «Фаворит-книга» з відкритим переглядом літератури.

30.10.2019 р. Пропонуємо Вам переглянути книжкову виставку «Там, де живуть душа і пам’ять українців» (собори, церкви, монастирі, замки, музеї та парки України), яка діє в читальному залі № 1.

Україна - держава з багатовіковою історією та культурою. У кожному регіоні є свої визначні пам'ятки - перлини української землі. Це справжній скарб, наша гордість і надбання. До наших днів збереглися середньовічні фортеці, палаци та садиби, стародавні монастирі та храми (у деяких з них і понині проводяться служби), багато інших унікальних архітектурних витворів мистецтва, що навіки прославили своїх майстрів. З усіх куточків земної кулі приїжджають сюди туристи, щоб побачити наші безцінні скарби. Україна – це історія, архітектура, природа, технічні досягнення, сакральні пам’ятки, урбаністична культура, тиха краса віддалених містечок і сіл… Що би мандрівник не побажав тут знайти, йому вдасться все. Подорожуючи по своїй землі, ми відкриємо для себе багато нового і цікавого.

29.10.2019 р. В центральному корпусі бібліотеки за ініціативи доцента кафедри інноваційних технологій освіти та виховання Басюк Н.А. в науковому читальному залі відбулася зустріч зі студентами 11 групи ННІ педагогіки.

Заступник директора бібліотеки Громницька Н. К. ознайомила із науково- інформаційними можливостями фонду і сайту бібліотеки, а бібліотекар абонементу художньої літератури Колодюк С. В. провела бібліографічний огляд літературних новинкок з відкритим переглядом «Книжковий бібліоекспрес». Неабиякий інтерес викликала продемонстрована віртуальна книжкова презентація «Зворотній бік темряви: містика» з нагоди Хелловіна.

28.10.2019 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «Halloween» (книги, які слід читати на Хелловін).

28.10.2019 р. У бібліотеці природничого факультету діє виставка «Мандри сторінками довідкових видань».

На виставці представлені довідкові видання з біології, хімії, географії, анатомії, фізичної культури та спорту.

16.10.2019 р. З 16 жовтня по 18 жовтня у центральному корпусі ЖДУ ім. Івана Франка (другий поверх, біля конференц-зала) відкрито виставку наукових надбань наших викладачів за 100 років роботи університету.

Представлені як раритетні, так і сучасні видання з усіх факультетів та кафедр. Пишаємось нашими науковцями, їх працелюбністю та бажанням творити заради майбутнього освіти та науки. Запрошуємо всіх до перегляду!

10.10.2019 р. Програма святкових заходів, приурочених сторіччю Житомирського Державного Університету імені Івана Франка

09.10.2019 р. До 100-річчя Житомирського державного університету імені Івана Франка в бібліотеці ННІ іноземної філології відкрито виставку «На шляху інноваційного розвитку: здобутки, пошуки, перспективи».

На виставці представлені наукові досягнення викладачів Навчально-наукового інституту іноземної філології.

08.10.2019 р. До сторіччя університету в центральному корпусі бібліотеки відкрито фотосушку на тему: «З минулого в майбутнє».

Представлені у виставці фотографії - найкращий спосіб показати любов да своєї роботи, яка об’єднує різні покоління бібліотекарів і радість від співпраці зі студентами та викладачами Житомирського державного університету ім. Івана Франка. Працівники діляться своїм гарним настроєм, духом колективності, щиро вітає Всіх та з великою надією дивиться у майбутнє.

07.10.2019 р. У бібліотеці природничого факультету діє виставка «Гордість нашої бібліотеки – праці викладачів» - до 100-річчя ЖДУ ім. І. Франка.

На ній представлено монографії, навчальні посібники, підручники викладачів кафедр природничого факультету та факультету фізичного виховання і спорту.

07.10.2019 р. У центральному корпусі бібліотеки університету (на другому поверсі) відкрилась тематична книжкова виставка, присвячена дню українського козацтва «Золоте стремено».

Серед авторів представлених книг - такі відомі прізвища, як В. Антонович, О. Апанович, О.Сокирко, Д. Багалія, С. Павленко, В. Голобуцький, С. Сегеда та інші. Особливо цікавим на виставці є передрук львівського видання 1935 року Івана Тиктора "Велика історія України", яке було випущено з обмеженним накладом. Історію було видано у Львові 1935 року обмеженим тиражем - 1,5 тис. прим. З того часу не перевидавалася.

01.10.2019 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «Магія класичного детективу».