Архів новин: квітень 2020 року

30.04.20 р. Пропонуємо науковцям Житомирського державного університету імені Івана Франка продуктивно використати час у період карантину, долучившись до серії вебінарів від компанії Elsevier.

До Вашої уваги 5 вебінарів українською мовою, присвячених роботі з базою даних Scopus Elsevier та бібліографічним менеджером Mendeley. Захід стартує 30 квітня. Спікер ‒ тренер Elsevier Марина Назаровець.
Розклад вебінарів:
30 квітня о 10:00 Знайомство зі Scopus
7 травня о 10:00 Пошук інформації у Scopus
15 травня о 10:00 Профіль автора у Scopus
22 травня о 10:00 Бібліометричні інструменти Scopus
29 травня о 10:00 Бібліографічний менеджер Mendeley в роботі дослідника
Для участі у вебінарах слід перейти за посиланням, обрати тему з переліку та зареєструватись на платформі BrightTALK. Ці вебінари будуть корисними науковцям, аспірантам, студентам ‒ усім учасникам науково-публікаційного процесу.

28.04.20 р. Налаштування віддаленого доступу до баз Scopus та Web of Science.

У зв'язку з продовженням дії карантину на території України до 11.05.2020 р. радимо скористатися можливістю та налаштувати віддалений доступ до баз наукових цитувань Scopus та Web of Science. На нашому сайті розміщена інформація про налаштування віддаленого доступу до баз. Для детального ознайомлення, будь ласка, перейдіть за посиланням: https://dntb.gov.ua/news/віддалений-доступ-до-наукометричних

08.04.20 р. На допомогу студентам та викладачам під час карантину!

Видавництво Springer Nature відкриває доступ до ключових підручників для викладачів, студентів та дослідників, які постраждали від блокування коронавірусу. У зв’язку зі спалахом коронавірусу, який безпрецедентно впливає на освіту, видавництво Springer Nature запускає глобальну програму підтримки навчання та викладання у закладах вищої освіти по всьому світу – це доступ до понад 500 ключових підручників у колекціях тематичних книг Springer Nature. Ці книги будуть доступні через SpringerLink принаймні до кінця липня. Сподіваємось, що ця ініціатива, дозволить безкоштовно скористатися цими підручниками та допоможе певним чином. Залишайтеся вдома, бережіть себе та своїх близьких та Будьте здоровими! Free Emergency Nursing titles (German) Free English textbook titles (all disciplines) Free German textbook titles (all disciplines) https://www.springernature.com/gp