Архів новин: січень 2020 року

30.01.20 р. В читальному залі № 1 діє книжкова виставка : «Бій за майбутнє України: 29 січня – день пам’яті полеглих у бою під Крутами».

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. 29 січня 2020 року виповнюється 102 роки з дня героїчного подвигу, здійсненого трьома сотнями студентів, який увійшов в історію України як Бій під Крутами. Героїзм молодих українців довгі роки служить прикладом для багатьох поколінь. Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 років. У січні 1918 року кілька сотень студентів зуміли зупинити просування багатотисячної армії, багато з них - ціною власного життя…

29.01.20 р. В бібліотеці ННІ іноземної філології діє виставка «English Grammar in Use».

На виставці представлені підручники, посібники і словники з граматики англійської мови.

24.01.20 р. На абонементі №1, центрального корпусу бібліотеки (другий поверх), відкрито виставку «Жінка. Математик. Науковець.» – до 170 річниці від дня народження Софії Ковалевської.

"В історії людства до Ковалевської не було жінок, рівних їй за силою і своєрідністю математичного таланту" (С. І. Вавилов).
Софія Василівна Ковалевська – математик, письменниця і публіцист, професор Стокгольмського університету, авторка праць з математичного аналізу (диференціальні рівняння і аналітичні функції), механіки і астрономії. Перша жінка, що отримала звання професора математики у Європі. Найбільш важливі дослідження відносяться до теорії обертання твердого тіла.

24.01.20 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «Сім сонат для щастя».

16.01.20 р. До 85 річниці від дня народження Василя Симоненка відкрито книжкову виставку на абонементі № 1 центрального корпусу бібліотеки.

«Живе той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя». У кожному слові поета і журналіста, ми відкриваємо для себе благородну та чисту сердцем людину, яка відстоювала найкращі людські та національні цінності. Як в епоху 60-их, так і нині, гострі рядки та лірика Василя Симоненка не втрачають своєї актуальності.

13.01.20 р. В бібліотеці ННІ іноземної філології діє виставка «Contemporary Fiction».

На виставці у відкритому перегляді представлена сучасна англійська та американська художня література.