Архів новин: листопад 2020 року

19.11.20 р. Вебінари українською з 1 грудня від компанії Clarivate.

Шановні наші науковці Житомирського державного університету імені Івана Франка! Пропонуємо Вам долучитися до останніх в цьому році вебінарів українською з 1 грудня від компанії Clarivate. Реєстрацію відкрито. Необхідно перейти за посиланням та натиснути на Register і заповнити анкету. Трансляція проходитиме в Webex підключення можливо лише з комп'ютерів з операційною системою вище ХР та оновленими версіями браузерів. Передбачено сертифікат учасника за кожну тему окремо, тим хто прослухає більше 90 % вебінару.

1 грудня 16:15–17:15
Робота у новій Web of Science Core Collection
З нового року Web of Science змінює інтерфейс. Зміни не лише в дизайні але і у функціональності. Оглядовий вебінар по роботі з оновленим інтерфейсом Web of Science Core Collection. Базовий, розширений пошук, аналіз, уточнення та збереження результатів. Що за моєю темою друкують, в яких виданнях, які установи, які грантодавці фінансували ці дослідження. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація

3 грудня 16:15–17:15
Journal Citation Reports
За даними Web of Science Core Collection для видань, що індексуються у Science Citation Index Expanded Social Science Citation Index розраховується імпакт-фактор – показник впливовості видання. Як розраховується цей показник, які є варіації, що таке квотить для чого (не) варто застосовувати. Journal Citation Reports - колекція видань з імпакт-фактором. Як знайти видання своєї предметної галузі, яка інформація доступна для всебічної оцінки журналу, як зберегти список обраних видань, де опублікувати безкоштовно. Як перевірити який імпакт-фактор у видання, та чи індексується він у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація

7 грудня 16:15–17:15
Світ наукових видань
В світі нараховується більше 100 тисяч наукових видань. На що звертати увагу автору при виборі видання для публікації? Яка вартість публікації? Як і де знайти можливість опублікуватися безкоштовно. Про що говорять ISSN та doi. Що таке хижацькі видання, які види існують? Як їх розпізнати? Чим загрожує публікація в хижацькому виданні. Як перевірити індексацію видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на ваші запитання
Реєстрація

8 грудня 16:15–17:15
Новий інтерфейс Web of Science
З 2021 року Web of Science буде у новому інтерфейсі та з новою функціональністю. Незмінними є 16 баз даних на платформі та аналіз якісної літератури. Як працювати з різними базами Medline, Derwent Innovation, RSCI, Web of Science Core Collection пошуки: базовий, розширений, за автором і у пристатейній бібліографії. Пошук та всебічний аналіз наукової літератури. Он-лайн демонстрація головного функціоналу платформи для впевнених користувачів та початківців. Відповіді на ваші запитання.
Реєстрація

18.11.20 р. У читальному залі №1 навчального корпусу №4 діє книжкова виставка «Україна - країна нескорених» до Дня Гідності та Свободи.
17.11.20 р. Вітаємо всіх студентів – колишніх, нинішніх і майбутніх! З Міжнародним днем студента!
11.11.20 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Легенда, віра і мрія Роберта Льюїса Стівенсона», присвячену 170-річчю від дня народження видатного англійського письменника.
10.11.20 р. У бібліотеці ННІ іноземної філології діє виставка «The Global Picture: Social Problems», на якій представлена література з соціології англійською та українською мовами.
05.11.20 р. У бібліотеці ННІ іноземної філології діє виставка «Світ перекладу або вічний пошук», на якій представлена література з перекладознавства.
04.11.20 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «Шляхами мандрівних сюжетів».

Це книжки про хоробрість та честь, кмітливість та працелюбність, наполегливість та волю до перемоги, книжки про щиру дружбу та справжнє кохання.