Архів новин: січень 2021 року

26.01.21 р. З 28 січня бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка розпочинає проведення вебінарів для факультетів та інститутів.

Шановні колеги, запрошуємо Вас приєднатися до вебінара під час якого відбудеться обговорення таких питань:
• допомога у створенні та редагуванні профілів в Google Академія, ORCID, ResearcherID;
• про перелік українських наукових журналів, які індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus та/або Web of Science Core Collection.

13.01.21 р. З січня 2021 року Бібліотека Житомирського державного університету ім. І. Франка приймає участь в циклі скайп-конференцій з питань, що стосуються технологічних процесів автоматизованої бібліотечної інформаційної системи (АБІС ІРБІС); можливостей корпоративної каталогізації за участю Рудзського Лева Зіновійовича, члена Правління Міжнародної Асоціації користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій.

13.01.21 р. Доступ до електронних книг платформи ScienceDirect.

До 31 грудня 2021 року за передплатою МОН України Житомирський державний університет імені Івана Франка отримав доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect.
ScienceDirect – повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Доступ до ресурсу здійснюється з локальної мережі університету.

12.01.21 р. У бібліотеці ННІ іноземної філології діє книжкова виставка «Jack London: Magnet for Adventure», присвячена 145 річчю від дня народження видатного американського письменника Джека Лондона.

На виставці представлені художні твори письменника в оригіналі та у перекладі німецькою мовою.