Архів новин: листопад 2021 року

22.11.21 р. Житомирський державний університет імені Івана Франка отримав доступ до 12 баз даних платформи EBSCOhost у форматі безкоштовного тестового доступу.

Скористатися можливістю можна до 31 грудня 2021 року. Інформацію про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost можна переглянути за посиланням: bit.ly/3qS3xV9. Детальна інформація про налаштування тестового доступу до платформи EBSCOhost доступна на вебсайті ДНТБ України за посиланням: bit.ly/3ivt3uA.

19.11.21 р. V Всеукраїнський батл #КОД_студента_або пан_або_пропав об’єднав учасників із 16 закладів освіти.

17 листопада 2021 року, у рамках Місяця цифрової грамотності #DigitalMonth_2021, до Міжнародного дня студента на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot Наукова бібліотека КНУКіМ провела два інтелектуальні турніри серед студентів фахових перед вищих та вищих закладів освіти України. Студенти ЖДУ ім. І. Франка вперше приєдналися до турніру. Бібліотека ЖДУ ім. І. Франка виступила модератором. Дякуємо команді студентів фізико–математичного факультету за участь (Гнатюку Сергію, Сідлецькій Даші, Годлевському Максиму, Гуменчук Аліні, Прокопенко Максиму).

На питання щодо історії відзначення Міжнародного дня студента, історії університетів України та світу, студентських забобонів і традицій відповідали 77 гравців. Ось із таких рис на платформі AnswerGarden учасники турніру склали портрет сучасного студента.

18.11.21 р. Філосо́фія (грец. φιλοσοφια — «любов до мудрості») — особлива форма пізнання світу, що вивчає найбільш загальні суттєві характеристики і фундаментальні принципи реальності і пізнання, буття людини, відносин людини і світу.

До Всесвітнього дня філософії на абонементі №1 (другий поверх) пропонуємо переглянути книжкову виставку «Філософія – гарант практичного розуму».

17.11.21 р. Дорогі студенти!!!

Колектив бібліотеки щиро вітає з Міжнародним днем студенства!!! Це Ваш день!!!

09.11.21 р. Запрошуємо Вас на чергові вебінари компанії Clarivate українською.

Всі заходи безкоштовні, на платформі WEBEX, за умови прослуховування 90 % основного часу вебінару надсилається сертифікат учасника протягом трьох робочих днів на вказану при підключенні електронну адресу. Реєстрацію відкрито за відповідними посиланнями. Лектор, консультант з регіональних рішень Clarivate Тихонова Ірина.

02.11.21 р. Для студентів 21, 22 гр. ННІ педагогіки, 24 гр. ННІ філолог. та журналістики, на базі читального залу бібліотеки 28. 10. 2021 р. завідувачі відділів Аліна Мартинюк, Наталя Духновська та бібліотекар Алла Любарець провели практичні заняття з «Основ наукових досліджень».

Присутніх ознайомили з можливостями нових віртуальних сервісів сайту бібліотеки, особливостями наповнення та здійснення пошуку за допомогою електронного каталогу, баз даних дисертацій. Ця інформація є важливою та корисною для здійснення наукового пошуку молодими дослідниками. Дякуємо Інні Коновальчук, Івану Коновальчуку та Тетяні Недашківській за співпрацю та ініціативу формувати у студентів інформаційну культуру.

>