Архів новин: жовтень 2021 року

29.10.21 р. За ініціативи викладача кафедри іноземних мов і новітніх технологій навчання Наталії Тимошенко у рамках виховного заходу “Welcome to the Library” 28 жовтня 2021 р. студенти 11Бд – Маркетинг та 12 Бд – Менеджмент відвідали бібліотеку ЖДУ імені Івана Франка.

Т. в. о. директора Олена Гриценко розповіла про структуру бібліотеки та ознайомила із бібліотечними фондами. Завідувачі відділів Аліна Мартинюк, Наталя Духновська та бібліотекар Алла Любарець провели екскурсію читальним залом бібліотеки, детально зупинились на особливостях складання бібліографічного опису, показали як користуватися електронним каталогом та сайтом бібліотеки.

25.10.21 р. До уваги читачів.

Створити відповідний настрій та відчути дух свята «в найстрашнішу ніч року», поринути в містичну атмосферу допоможе тематична книжкова виставка «Halloween», представлена на абонементі художньої літератури.

12.10.21 р. Відбулася зустріч із студентами 11БД-Фнім. групи, на якій т. в. о. директора Олена Гриценко ознайомила здобувачів з книжковими фондами та структурою бібліотеки, можливостями сайту, навчила здійснювати інформаційний пошук в електронному каталозі, електронній бібліотеці та базах даних.
11.10.21 р. Житомирський державний університет імені Івана Франка за підтримки МОН України отримав тестовий доступ до баз даних EBSCO, який триватиме до 31 грудня 2021 року.

Платформа EBSCOhost – це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних, які охоплюють широкий спектр академічних тем від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології.

Умови доступу: локальна мережа університету.

УВАГА! Заплановано проведення вебінарів «Познайомтесь з академічними базами даних EBSCO!» («Meet EBSCO academic databases!») українською та англійською мовами.

До участі запрошуються вчені ЗВО та наукових установ, аспіранти, студенти, а також бажаючі використовувати електронні бази даних EBSCO для проведення досліджень. Вебінари відбудуться на платформі ZOOM.

Для участі необхідно попередньо зареєструватися:

08.10.21 р. За ініціативи завідуючої кафедри слов'янських і германських мов професора Недашківської Тетяни у бібліотеці було проведено зустріч із здобувачами другого курсу ННІ філології та журналістики.

Т. в. о. директора Олена Гриценко розповіла про довідково-бібліографічний апарат бібліотеки, як підібрати літературу для написання курсових та контрольних робіт, показала як користуватись сайтом бібліотеки та відповіла на питання здобувачів.

04.10.21 р. 1 жовтня відзначається Міжнародний день музики, який був заснований у 1973 році за ініціативою Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО.

Музика одна з прекрасних естетичних цінностей людства. Вона сприяє гармонізації нашого загального світовідчування, виступає інструментом самовираження і натхнення, служить джерелом непередаваних відчуттів і емоцій. У читальному залі навчально-лабораторного корпусу № 4 діє тематична виставка літератури «Музична країна».

01.10.21 р. На абонементі природничого факультету діє виставка «Професійні орієнтири викладача: педагогічна література».