Архів новин: Грудень 2022 року

29.12.22 р. Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
28.12.22 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка відзначена подякою за участь в обласному конкурсі професійної майстерності бібліотекарів Світлани Колодюк та Алли Бурчинської "Бібліотекар: майстерність без меж", організованому Управлінням культури та туризму Житомирської обласної військової адміністрації спільно з Житомирською обласною дитячою бібліотекою.
26.12.22 р. Вітаємо читача грудневого випуску рубрики «Книга від директора бібліотеки!»

Ним став Рачкован Валерій - постійний читач абонементу художньої літератури, працівник служби охорони.

Дякуємо за увагу до новинок літератури.

20.12.22 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала Подяку за сприяння в організації та проведенні Міжнародного Digital інтелектуального студентського онлайн турніру #СловоСковороди: ми побудуємо світ кращий!, який проходив 8 грудня 2022 року.

Студенти ННІ філології та журналістики Клочко Богдана, Демчук Софія, Мазко Вікторія та Мельник Богдана, які долучилися до змагань, відзначені сертифікатами за активну участь.

08.12.22 р. 8 грудня 2022 року відбувся Міжнародний Digital інтелектуальний студентський онлайн турнір #СловоСковороди: ми побудуємо світ кращий!

З нагоди відзначення 300-річного ювілею українського поета Григорія Сковороди. Основною метою турніру стало створення онлайнового комунікаційного простору, в якому молодь України, знаходячись у різних куточках світу, може об’єднатися, самореалізуватися, інтегратуватися в команду і проявити таланти, інтелектуальні та креативні здібності. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка виступила модератором. Дякуємо студентам ННІ філології та журналістики за участь (Демчук Софії, Клочко Богдані, Мазко Вікторії, Мельник Богдані)!

07.12.22 р. Сьогодні, 7 грудня, відзначається Всесвітній день української хустки.

Свято з’явилося зовсім нещодавно, але завдяки діаспорі воно відразу ж набуло статусу всесвітнього. Започатковано свято з метою об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.

02.12.22 р. Навчаємось, здобуваємо нові знання і навички, використовуючи можливості навчання онлайн!

Курс «Як стати YouTube-блогером» на платформі «Дія. Цифрова освіта» (Прокопенко Максим); на iнтерактивній платформі для навчання онлайн «Campster» - «Oснови Python програмування» (Катерина Купрійчук); навчання на платформі EdEra: «Основи веб-розробки (HTML, CSS, JavaScript)» (Максим Годлевський); «Розсекречені» курс про роботу з архівами КҐБ (Мартинюк Аліна).