Архів новин: Січень 2022 року

31.01.22 р. До перегляду пропонуємо добірку літератури на тему "Все про їжу та навколо їжі" з фондів бібліотеки ЖДУ імені І. Франка.
28.01.22 р. 29 січня 1918 року в бою з більшовиками при станції Крути загинули 300 київських студентів. Пам’ятаємо своїх героїв!
14.01.22 р. Іван Огієнко – одна з найвидатніших постатей в історії України.

14 січня відбувається вшанування 140-их роковин від Дня народження відомого українського церковного і громадського діяча, історика, науковця, митрополита Іларіона (Івана Огієнка).

За рішенням Житомирської обласної ради, 2022 рік в області оголошено роком Івана Огієнка.

12.01.22 р. 13 січня 2022 року відбудеться вебінар українською мовою на тему: «Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites».

Початок вебінару – о 16 год. 15 хв за київським часом.

Вебінар проведе експерт компанії Clarivate Ірина Тихонкова.

За інформацією організаторів під час вебінару буде розглянуто питання, як знайти і проаналізувати результати діяльності установ, використовуючи базу даних Web of Science та аналітичний інструмент InCites, як здійснювати за допомогою зазначених ресурсів пошук партнерів для співпраці та шукати інформацію про джерела фінансування досліджень.

Реєстраційна форма доступна за посиланням: https://bit.ly/3pHtRQZ

12.01.22 р. Сьогодні виповнюється 115 років від дня народження Сергія Павловича Корольова – нашого земляка, вченого у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктора. Його вважають основоположником практичної космонавтики. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, здійснено перший політ людини в космос та вихід людини у відкритий космос.
11.01.22 р. Всесвітній день заповідників і національних парків