Архів новин: Липень 2022 року

22.07.22 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка стала партнером Української бібліотечної асоціації.

В межах підписаної угоди передбачається розвиток професійного бібліотечного середовища, підтримка контактів і взаємовигідного партнерства, спільна діяльність, що сприятиме формуванню єдиного культурного, освітнього, інформаційного простору для користувачів бібліотеки університету.

12.07.22 р. Шановні користувачі! Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка пропонує Вашій увазі віртуальну тематичну виставку «Духовно-моральне виховання особистості: традиції та сучасність»

Духовно-моральне виховання є надважливим у формуванні особистості. Трансформуючись впродовж століть, воно вбирало в себе кращі здобутки світової матеріальної і духовної культури, які пропагують насамперед добро, любов, красу, милосердя та справедливість у всіх сферах життя людини. Багато відомих педагогів, науковців та суспільно-політичних діячів у своїх наукових розвідках значну увагу приділяли духовно-моральному вихованню. Добірку їх праць пропонуємо до перегляду.

06.07.22 р. Шановні науковці! Запрошуємо Вас на безкоштовні вебінари в липні та серпні від компанії Clarivate українською.

За умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару, є можливість отримати сертифікат учасника. Заходи безкоштовні та проходитимуть на платформі Webex. Деталі за посиланнями:

 • 7 липня 2022

  Тема: Оцінка міжнародної співпраці. Серія Clarivate науковцям.
  Тези: Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому так і окремої установи. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
  Реєстрація: https://bit.ly/3tTGkT4 10:15–11:15
  Реєстрація: https://bit.ly/3f1Aast 16:15–17:15

 • 26 липня 2022

  Тема: Research Smarter: Демонстрація досліджень вашої установи
  Тези: Незалежно від того, чи є ви окремим дослідником чи адміністратором установи, демонстрація вашої роботи відіграє ключову роль у залученні підтримки та налагодженні нових партнерських відносин. Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися більше про створення надійних профілів дослідників та установ, які використовують інструменти та дані Clarivate. Зробіть цінну роботу у вашому портфоліо більш доступною!
  Реєстрація: https://bit.ly/3tWAsIV 10:15–11:15

 • 11 серпня 2022

  Тема: Презентація наукових здобутків вченого. Серія Clarivate науковцям.
  Тези: Традиційно оцінку наукової діяльності вченого проводять по опублікованих роботах, оглядах, патентах, отриманих грантах, участі в рецензуванні тощо. Наявність однофамільців, що можуть працювати в тій самій галузі, зміна науковцем прізвища або варіації транслітерації, тематика роботи на стику наук, та зміна місця роботи, наприклад наукові стажування чи робота за грантами значно ускладнюють ідентифікацію робіт науковця. Протягом вебінару розглянемо основні наукометричні показники які використовуються для наукової діяльності, пошук на аналіз науковця у Web of Science, корегування авторських профілів на інших ресурсах зокрема Publons, Orcid, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання слухачів.
  Реєстрація: https://bit.ly/3OOv4Ac 10:15–11:15
  Реєстрація: https://bit.ly/3395z9N 16:15–17:15