Архів новин: Червень 2022 року

27.06.22 р. Налагодження співпраці бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка та Національної науково-технічної бібліотеки Німеччини (The Technische Informations bibliothek, ТІВ)

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка долучилася до ініціативи Національної науково-технічної бібліотеки Німеччини щодо створення відкритих освітніх ресурсів в межах налагодження партнерства з українськими закладами вищої освіти. Мета проекту передбачає розширення контенту для українських освітян і вчених на платформі ТІВ. За результатами зустрічі з Маргрет Планк та Акселем Клінгером було окреслено подальші кроки та напрямки роботи обох бібліотек.

22.06.22 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка повідомляє про продовження дії безкоштовного тестового доступу до електронних ресурсів видавництва Bentham Science

Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво продовжило українським закладам вищої освіти та науковим установам безкоштовний тестовий доступ до своїх електронних ресурсів до 30 вересня 2022 року.

Bentham Science– видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Доступ відкрито з локальної мережі університету, консультації щодо доступу до електронних ресурсів Bentham Science можна отримати у науково-методичному відділі бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка (вул. Велика Бердичівська, 38, 2 поверх).

14.06.22 р. До уваги користувачів! Бібліотека пропонує добірку літератури присвячену мистецтву танцю.
01.06.22 р. Шанувальникам художньої літератури пропонуємо добірку цікавих книг на тему «Книжковий коктейль на літо», які складуть чудову компанію під час відпочинку.