Архів новин: Листопад 2022 року

24.11.22 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала від Канцелярії Президента Республіки Польща особливий подарунок – книгу «Балади і романси» Адама Міцкевича та подяку за участь у Національних читаннях!

Це видання творів Адама Міцкевича є унікальним своїми ілюстраціями, оскільки вони були виконані спеціально для цієї події. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка радо приймає цей подарунок і відкрита для наступних культурних проєктів. https://www.youtube.com/watch?v=a-YOs9WA6L4

16.11.22 р. Бібліотекою Житомирського державного університету імені Івана Франка 15 листопада для студентів I курсу природничого факультету була організована зустріч з представником Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» міста Житомира Тетяною Бугирою, яка провела відеотренінг на тему «Твій вибір – твоє життя». Мета зустрічі – профілактика ВІЛ/СНІДу та пропаганда здорового способу життя серед молоді.

Висловлюємо вдячність заступнику декана з виховної роботи природничого факультету Онищук Ірині за співпрацю!

14.11.22 р. 10 листопада в читальному залі №1 був проведений тематичний вечір «Головне – пізнати себе, пізнати в собі СПРАВЖНЮ ЛЮДИНУ» (до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди).

Бібліотекарі читального залу підготували книжкову виставку, на якій були представлені видання про життєвий та творчий шлях найвидатнішої постаті у культурному й літературному житті України XVIII ст., великого народного мислителя, просвітителя і письменника світового рівня Г. Сковороди.

Висловлюємо свою вдячність викладачу Оксані Чаплінській та студентам 14 групи ННІ філології та журналістики за співпрацю!

11.11.22 р. Бібліотекар абонементу художньої літератури Світлана Колодюк 10 листопада провела для студентів першого курсу 13 групи ННІ педагогіки інформаційно-бібліографічний огляд з відкритим переглядом літератури «Книжковий коктейль». Студенти ознайомились з різножанровою літературою і переглянули буктрейлери: «Фелікс Австрія» і «Ґобіт».

Дякуємо викладачу Нелі Рудницькій за співпрацю!

10.11.22 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала у подарунок книги!

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка щиро дякує Юхимець Олені Олексіївні, яка багато років працювала викладачем кафедри англійської мови для гуманітарних спеціальностей Донецького національного університету, за подаровану літературу іноземною мовою для наших користувачів. Сьогодні ми тримаємо освітній фронт. І цей дарунок є прекрасним прикладом історії про друзів бібліотеки, які розповідають про нашу роботу. Безмежно вдячні нашому викладачу, самовідданому працівнику і просто другу бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка Яценко Світлані Леонідівні за знайомство з Оленою Олексіївною, яка довірила нам і вирішила передати у фонди бібліотеки такі цінні видання.

03.11.22 р. Вітаємо читача вересневого випуску рубрики «Книга від директора бібліотеки»!

Ним стала Наталія Каплюк – студентка магістратури Соціально-психологічного факультету, спеціальності 053 Психологія (Сімейна психологія). Дякуємо за увагу до новинок літератури. Слідкуйте за новинами Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка.