Архів новин: Квітень 2023 року

19.04.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка 19 квітня 2023 року організувала зустріч редакторів фахових журналів університету з представником видавничої служби УРАН.

У межах зустрічі консультант видавничої служби УРАН Андрій Кузнецов продемонстрував учасникам можливості та різноманітні інструменти сайту видання на платформи УРАН, які дозволяють швидко та ефективно переглядати й редагувати наукові статті. Він також пояснив учасникам особливості процесу рецензування наукових статей та запропонував кілька практичних порад, які допоможуть зробити процес більш продуктивним та ефективним.

Зустріч була затребуваною і редактори висловили подяку видавничій службі УРАН та нашій бібліотеці за організацію події.

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка і надалі сприятиме науковій діяльності університету, тому запрошує всіх охочих до співпраці.

18.04.23 р. Вітаємо читача рубрики «Книга від директора бібліотеки»!

Ним став Іван Іванович Коновальчук - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти та педагогічних інновацій.

Дякуємо за увагу до новинок літератури.

18.04.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка дякує Національній асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців за поповнення нашого фонду 16 книгами у межах проекту «Боротьба за свідомість».

Передані видання розкривають злочини комуністичного тоталітарного режиму та будуть корисними для здійснення наукових розвідок нашими здобувачами вищої освіти й науково-педагогічними працівниками.

Щиро дякуємо за увагу до нашої бібліотеки та запрошуємо усіх небайдужих до досліджень та читання!

07.04.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка постійно проводить майстер-класи з формування умінь користуватися сервісами бібліотеки та навичок пошуку інформації.

Так, 5 квітня 2023 року студентів першого курсу 11 групи природничого факультету завідувачі відділів Сніжана Колодюк, Аліна Мартинюк та бібліотекар Алла Любарець ознайомили з ресурсами сайту бібліотеки й особливостями пошуку літератури в електронному каталозі.

Дякуємо викладачу Олені Гордієнко за співпрацю!

06.04.23 р. 6 квітня 2023 року для студентів 31 групи ННІ педагогіки бібліотекарі Алла Кухарчук та Світлана Колодюк провели інформаційно-бібліографічні огляди з інклюзивної освіти «Різні можливості – рівні права» і «Книжковий бібліоекспрес» з відкритими переглядами літератури. Студенти ознайомились з віртуальними книжковими виставками і бібліографічними посібниками з інклюзії, фондом абонементу художньої літератури, переглянули відео «Візок чудових казок».

Дякуємо викладачу Наталії Басюк за співпрацю!

06.04.23 р. «Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.

7 квітня, починаючи з 1950 року, весь світ святкує Всесвітній день здоров'я. Саме в цей день було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) в межах ООН. Мета святкування – підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. Здоров'я – це перша і найважливіша потреба людини, яка визначає її здібність до праці і забезпечує гармонійний розвиток особистості. Здоров’я є найважливішою передумовою до пізнання оточуючого світу, до самоутвердження та щастя людини.

Шановні користувачі! Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка пропонує до перегляду віртуальну виставку «Єдина краса – це здоров’я» – до Всесвітнього Дня здоров’я.

03.04.23 р. Продовжуємо займатися самоосвітою, використовуючи можливості відкритих онлайн-курсів.

У березні пройшли навчання (курс «Бібліотека - відкритий публічний простір») на платформі "Відкритий університет Майдану" та отримали іменні сертифікати Алла Любарець, Олена Гриценко та Світлана Поліщук.