Архів новин: Лютий 2023 року

27.02.23 р. Книга – найкращий подарунок. А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток користувачів, то це найцінніший подарунок. Дякуємо Інституту енциклопедичних досліджень НАН України за передані безкоштовно томи Енциклопедії Сучасної України.
24.02.23 р. Рівно рік тому, 24 лютого 2022 року, наше життя змінилося назавжди… Незрозуміле і далеке слово «війна»… стало частиною нашої реальності. Вже цілий рік ми захищаємо своє право на життя…

Символічно, що саме сьогодні фонд Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка поповнився книгою «24.02» (автор Андрій Мероник).

«24.02» – це щоденник війни, це книга, яка представляла Україну на Франкфуртському книжковому ярмарку у 2022 році, про неї писали такі видання як ТСН, ELLE, VIVA, ФАКТИ тощо. Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти включило книгу «24.02» у список претендентів на здобуття премії імені Олеся Гончара у 2023 році.

Щиро дякуємо автору Андрію Меронику за увагу до нашої бібліотеки та безцінний подарунок!

23.02.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка з 2022 року є офіційним партнером ВГО Українська бібліотечна асоціація. Сьогодні ми отримали у подарунок чудове видання «Пилип Орлик і мазепинці. Джерела» (упоряд. Тетяна Таїрова-Яковлева) для поповнення фонду. Це видання буде корисним для здійснення наукових розвідок нашими здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками. Щиро дякуємо нашим партнерам.
01.02.23 р. Продовжуємо займатися самоосвітою, використовуючи можливості навчання онлайн.

Взяли участь у вебінарі «Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, функції, можливості» від компанії Clarivate (Катерина Купрійчук, Максим Годлевський, Максим Прокопенко).