Архів новин: Березень 2023 року

30.03.23 р. 29 березня 2023 року Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка провела зустріч зі здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії (1 курс), на якій були обговоренні проблеми здійснення наукового пошуку та шляхи їх вирішення.

Зокрема, директор бібліотеки Тетяна Краснобока розповіла про репрезентацію науковця в інформаційному просторі та використання інструментарію бібліотеки для здійснення наукової діяльності, а завідувач науково-методичного відділу бібліотеки Катерина Купрійчук ознайомила присутніх з питаннями академічної доброчесності.

Дякуємо доценту Титаренко Валентині за цікаву дискусію та ініціативу щодо проведення заходу!

24.03.23 р. 23 березня 2023 року до Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка завітали учні 10-А, 10-Б, 10-В класів Наукового ліцею Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Завідуюча відділом обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Кухарчук провели для ліцеїстів екскурсію-ознайомлення із структурними підрозділами бібліотеки, читальними залами, сайтом бібліотеки, розповіли історію створення та подальшого розвитку бібліотеки, показали фонди та методики швидкого пошуку літератури

23.03.23 р. Вітаємо читача рубрики «Книга від директора бібліотеки»!

Ним стала Басюк Наталія Анатоліївна - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти та культури фахової мови!

Дякуємо за увагу до новинок літератури.

20.03.23 р. 17 березня 2023 року в Читальному залі Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася презентація книги «Археологія України за роки незалежності».

Книга покликана в популярній формі розповісти про ключові здобутки вітчизняної археології: дослідження пам'яток, відкриття і теоретичні узагальнення, - а також про тенденції, успіхи та проблеми в цій галузі науки з 1991 року до дати публікації. Тексти видання написані в науково-публіцистичному стилі, супроводжені значною кількістю фотографій, малюнків, карт і схем. На презентації повідомлялося, що в продаж вона не поступить, а буде поширюватися бібліотечною та музейною мережами України. Два екземпляри науково-популярного видання «Археології України за роки незалежності» були подаровані Бібліотеці Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Дякуємо Марині Хададовій за цікаву лекцію-презентацію та подаровані книжки!

08.03.23 р. 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – Великого Кобзаря, видатного українського поета, мислителя та художника.

До 209-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка Бібліотекою Житомирського державного університету імені Івана Франка організовано відкритий перегляд художньої та літературної спадщини Великого Кобзаря, який експонується у Читальному залі бібліотеки навчального корпусу № 4.

Усіх бажаючих запрошуємо приєднатися до перегляду!