Архів новин: Травень 2023 року

25.05.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала Подяку за високий професіоналізм і співорганізацію інтелектуального студентського онлайн-турніру до Дня вишиванки «Українська вишиванка: оберіг, мистецтво, культурний код», що проводився 19 травня 2023 року.

Команда «Франківці» у складі студентів ННІ філології та журналістики Тихун Тетяни, Чорноплечої Катерини, Шабадей Роксолани та природничого факультету Лещенко Наталії, Лєскової Валерії нагороджена Дипломом за активну участь у турнірі.

Дякуємо студентам за співпрацю!

22.05.23 р. Шановні користувачі! Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка пропонує до перегляду віртуальну виставку «Економічні знання – основа суспільного прогресу».

Економічна наука – це сфера розумової діяльності людини, функцією якої є пізнання та систематизація об’єктивних знань про закони та принципи розвитку реальної економічної дійсності, яке в житті суспільства проявляється щонайменше у двох напрямах: розробці принципів, що стають основами економічної політики, і сприянні демократизації суспільства.

19.05.23 р. Сьогодні відбувся Інтелектуальний студентський онлайн-турнір до Дня вишиванки «Українська вишиванка: оберіг, мистецтво, культурний код», участь в якому взяли 137 учасників із 23 закладів вищої освіти.

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка стала співорганізатором турніру. Дякуємо студенткам першого курсу ННІ філології та журналістики Тихун Тетяні, Чорноплечій Катерині, Шабадей Роксолані та студенткам третього курсу природничого факультету Лещенко Наталії, Лєсковій Валерії за активну участь у змаганнях!

10.05.23 р. Сьогодні до Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка завітала з подарунками відомий перекладач польської літератури, кандидат філологічних наук Тетяна Павлінчук. Щиро дякуємо за книги, адже поповнення фонду новими виданнями та увага до бібліотеки є дуже важливою справою.
05.05.23 р. Шановні читачі! Давайте разом підтримувати українських авторів, читаючи їх твори.

Пропонуємо розпочати з детективів – літературного жанру, який існує майже два століття, і попри це, він досі залишається найпопулярнішим серед читачів. Це не дивно, адже в цьому напрямку письменники мають широкий простір для створення цікавого та закрученого сюжету, до якого можна додати загадок та таємниць.

Тому Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка пропонує для перегляду віртуальну презентацію «Український детектив».

02.05.23 р. Здобуваємо нові знання, використовуючи можливості навчання онлайн.

Взяли участь у вебінарі серії Research Smarter «Профіль дослідника у Web of Science» від компанії Clarivate (Катерина Купрійчук, Максим Годлевський, Максим Прокопенко).

Курс «Академічна доброчесність в університеті» на дистанційній платформі громадянської освіти ВУМ ("Відкритий університет Майдану") Світлана Колодюк.