Архів новин: Листопад 2023 року

30.11.23 р. Шановні користувачі! Сьогодні Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала чудовий подарунок від визнаного філософа, письменника та есеїста Сергія Тарадайка.

Нова книга «Філософія лінії. Микола Колядко» вже стала родзинкою нашого фонду. Ми щиро вдячні за цей унікальний дарунок. Запрошуємо всіх до читання.

24.11.23 р. Протягом 22-23 листопада у Бібліотеці Житомирського державного університету імені Івана Франка студенти другого курсу 23 та 24 груп Навчально-наукового інституту педагогіки занурилися у чарівний світ книг під час інформаційно-бібліографічного огляду від бібліотекаря абонементу художньої літератури Світлани Колодюк.

Захід став справжньою подорожжю різножанровою сучасною літературою. Студенти мали унікальну можливість не лише ознайомитися з новинками, а й переглянути буктрейлери до таких літературних шедеврів, як «Гордість та упередження», «Квіти для Елджернона» та «Шоколад». Висловлюємо щиру вдячність викладачам, Нелі Рудницькій та Інні Коновальчук, за їхню невтомну співпрацю та підтримку у реалізації цього заходу. Такі ініціативи не тільки розширюють культурний горизонт студентів, але і роблять їхнє навчання набагато захопливішим.

23.11.23 р. Навчання онлайн-допомагає здобувати нові знання!

В листопаді взяли участь у вебінарі «Бази на платформі Web of Scienc» від компанії Clarivate та отримали сертифікати Катерина Купрійчук, Максим Годлевський, Іван Євтушок.

23.11.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала Подяку за співорганізацію VIII Міжнародного студентського інтелектуального онлайнового турніру до Дня української писемності та мови «Молодь та мова – єдність через Слово».

Учасниками VIII турніру стали команди 30 закладів фахової та вищої освіти України; команди з Туреччини, Швеції; учасники з Німеччини, Іспанії, Ізраїлю та Еміратів. Житомирський державний університет імені Івана Франка представила команда «Мовний оберіг» у складі студентів ННІ філології та журналістики першого курсу: Кирилової Дарини, Косолап Наталі, Степанюк Катерини, Ткачової Катерини, Фещук Вероніки. Команда нагороджена дипломом за активну участь у турнірі. Дякуємо студенткам за активну участь у турнірі!

16.11.23 р. Шановні користувачі! З нагоди Міжнародного дня філософії Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка пропонує зануритися у світ мудрості, переглянувши віртуальну виставку «Філософія – наука, що вивчає істину» (Аристотель).

Святкування цього дня має на меті сприяти осмисленню глобальних соціокультурних змін, об'єднати нас навколо філософської спадщини, розширити горизонти мислення та підтримати публічні дебати про виклики, що стоять перед нашим суспільством. Приєднуйтеся до нас, щоб відкрити нові ідеї та надихнутися думками великих мислителів!

09.11.23 р. 8 листопада 2023 року з нагоди Дня української писемності та мови відбувся Міжнародний інтелектуальний студентський онлайн-турнір «Молодь та мова – єдність через Слово».

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка виступила співорганізатором турніру. Участь у заході взяли студентки ННІ філології та журналістики першого курсу: Кирилова Дарина, Косолап Наталя, Степанюк Катерина, Ткачова Катерина, Фещук Вероніка. Дякуємо учасницям за активне змагання!