Архів новин: Жовтень 2023 року

30.10.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка постійно проводить серед студентства просвітницьку роботу щодо функціонування бібліотечної системи університету.

Так, 30 жовтня 2023 року в читальному залі № 1 для студентів 16 групи соціально-психологічного факультету було проведено практичне заняття, на якому бібліотекарі провели ознайомчу екскурсію з читальними залами бібліотеки, правилами користування і відвідування, сайтом і сервісами бібліотеки, також розповіли про особливості й методику роботи з електронним каталогом та електронною бібліотекою.

18.10.23 р. Протягом 16-17 жовтня для здобувачів 24 групи ННІ філології та 10 групи ННІ педагогіки у читальному залі №1 відбувся майстер-клас під назвою «Бібліотека університету: сервіси для користувачів».

Бібліотекарі провели ознайомчу екскурсію читальними залами бібліотеки, правилами користування і відвідування, ознайомили з сайтом і сервісами бібліотеки, та навичками по користуванню електронним каталогом та електронною бібліотекою.

09.10.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка постійно проводить майстер-класи з формування умінь користуватися сервісами бібліотеки та навичок пошуку інформації.

В межах майстер-класу першокурсників 14 групи Соціально-психологічного факультету ознайомлено з веб-сайтом бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка, її довідково-бібліографічним апаратом та навичками користування електронним каталогом.

06.10.23 р. Шлях до успіху починається з книги.

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка завершила видачу комплектів підручників та навчальних посібників. Це важливий крок у підтримці навчального процесу та академічного росту студентів. Бажаємо студентам успішного та продуктивного навчання!

04.10.23 р. З метою підвищення фахового рівня, отримання нових знань продовжуємо займатися самоосвітою, використовуючи можливості навчання онлайн.

У вересні взяли участь у вебінарах від компанії Clarivate «Авторські профілі науковця» та «Інтеграція платформ Web of Science та ProQuest» Іван Євтушок, Катерина Купрійчук, Максим Годлевський.