Архів новин: Вересень 2023 року

29.09.23 р. Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!!!
26.09.23 р. У рамках благодійної акції «Національна академія наук України – бібліотекам» ІМФЕ ім. М. Т. Рильського НАН України бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала фундаментальні видання історичного, народознавчого та мистецтвознавчого спрямування.

Дякуємо академіку НАН України, директору Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України Ганні Скрипник, кандидату історичних наук, вченому секретарю Інституту Катерині Бех та кандидату історичних наук, науковому співробітнику відділу "Український етнологічний центр" Миколі Беху за передані книги. Дані праці є важливими джерелами інформації з історії національної культури та мистецтва для науковців й здобувачів вищої освіти, які цікавляться культурою та минувшиною України. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

25.09.23 р. 22 вересня 2023 року у читальному залі №1 відбувся майстер-клас під назвою «Бібліотека університету: сервіси для користувачів».

Координаторами заходу були завідувач бібліографічного відділу - Аліна Мартинюк, завідувач відділу обслуговування - Сніжана Колодюк та бібліотекар - Алла Любарець. В межах майстер-класу першокурсників 11 групи ННІ педагогіки ознайомлено з веб-сайтом бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка, її довідково-бібліографічним апаратом та навичками користування електронним каталогом.

19.09.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка розпочала видачу комплектів літератури для першокурсників. Першими записалися до бібліотеки здобувачі історичного, природничого факультетів та навчально-науковий інститут педагогіки.
15.09.23 р. 14 вересня для студентів четвертого курсу 41 групи Фізико-математичного факультету завідувач відділу обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Любарець провели майстер-клас з формування умінь користуватися сервісами Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка та навичок пошуку інформації, детально зупинились на особливостях складання бібліографічного опису, ознайомили із науково-інформаційними можливостями сайту бібліотеки.
15.09.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка щиро вдячна видавництву «Дух і літера» за надану у подарунок книгу «Недовершений час» Вільдштейна Броніслава.

«Недовершений час» — це епічна розповідь, що змальовує долі людей, які потрапили в похмуру історію двадцятого століття. Від погрому в селі під Пінськом до реалій Третьої Речі Посполитої автор веде нас звивистими шляхами, щоразу повертаючи оповідь в минуле, змінюючи епохи та країни. Ми стежимо за долею кількох поколінь родини Броків, історія яких не оминула ні страждань, ні зради, ні злочинів, ні ідеологічної лихоманки.

Книга вже доступна для читання у нашій бібліотеці та стане цінним додатком до нашої колекції. Ми раді, що маємо можливість надати її нашим відвідувачам, і віримо, що вона знайде численних шанувальників серед наших читачів.

14.09.23 р. 12 вересня 2023 року для студентів першого курсу 13 групи ННІ педагогіки завідувач відділу обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Любарець провели екскурсію-ознайомлення з читальним залом Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка, розповіли про ресурси сайту бібліотеки, показали як користуватися електронним каталогом, здійснювати пошук інформації в електронному каталозі, підібрати літературу до тем наукових робіт.
06.09.23 р. 5 вересня для студентів першого курсу 16 групи Історичного факультету завідувач відділу обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Любарець провели екскурсію-ознайомлення з читальним залом бібліотеки, ознайомили з сайтом бібліотеки, довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки та навичками по користуванню електронним каталогом та електронною бібліотекою.