Зокрема, директор бібліотеки Тетяна Краснобока розповіла про репрезентацію науковця в інформаційному просторі та використання інструментарію бібліотеки для здійснення наукової діяльності, а завідувач науково-методичного відділу бібліотеки Катерина Купрійчук ознайомила присутніх з питаннями академічної доброчесності.
Дякуємо доценту Титаренко Валентині за цікаву дискусію та ініціативу щодо проведення заходу!
Завідуюча відділом обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Кухарчук провели для ліцеїстів екскурсію-ознайомлення із структурними підрозділами бібліотеки, читальними залами, сайтом бібліотеки, розповіли історію створення та подальшого розвитку бібліотеки, показали фонди та методики швидкого пошуку літератури
Ним стала Басюк Наталія Анатоліївна - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти та культури фахової мови!
Дякуємо за увагу до новинок літератури.
Книга покликана в популярній формі розповісти про ключові здобутки вітчизняної археології: дослідження пам'яток, відкриття і теоретичні узагальнення, - а також про тенденції, успіхи та проблеми в цій галузі науки з 1991 року до дати публікації. Тексти видання написані в науково-публіцистичному стилі, супроводжені значною кількістю фотографій, малюнків, карт і схем. На презентації повідомлялося, що в продаж вона не поступить, а буде поширюватися бібліотечною та музейною мережами України. Два екземпляри науково-популярного видання «Археології України за роки незалежності» були подаровані Бібліотеці Житомирського державного університету імені Івана Франка.
Дякуємо Марині Хададовій за цікаву лекцію-презентацію та подаровані книжки!
До 209-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка Бібліотекою Житомирського державного університету імені Івана Франка організовано відкритий перегляд художньої та літературної спадщини Великого Кобзаря, який експонується у Читальному залі бібліотеки навчального корпусу № 4.
Усіх бажаючих запрошуємо приєднатися до перегляду!
Символічно, що саме сьогодні фонд Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка поповнився книгою «24.02» (автор Андрій Мероник).
«24.02» – це щоденник війни, це книга, яка представляла Україну на Франкфуртському книжковому ярмарку у 2022 році, про неї писали такі видання як ТСН, ELLE, VIVA, ФАКТИ тощо. Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти включило книгу «24.02» у список претендентів на здобуття премії імені Олеся Гончара у 2023 році.
Щиро дякуємо автору Андрію Меронику за увагу до нашої бібліотеки та безцінний подарунок!
Взяли участь у вебінарі «Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, функції, можливості» від компанії Clarivate (Катерина Купрійчук, Максим Годлевський, Максим Прокопенко).
Щиро вдячні вчителю англійської мови Пирогівського ліцею Матвійцю Олександру Миколайовичу за подаровані тридцять примірників підручника англійської мови «Let’s get started!».
Взяли участь у вебінарі «Web of Science Researcher Profiles: інструкція до використання» та «Web of Science та Researcher Profiles оновлення 2022» від компанії Clarivate (Катерина Купрійчук, Максим Годлевський, Максим Прокопенко);
на платформі «Дія. Цифрова освіта» курс «Медіаграмотність у часи пандемії» (Мартинюк Аліна).