Новини


24.05.22 р. Система RapidILL – це динамічна система міжбібліотечного абонементу та розподілу літератури, що є однією з найбільш швидких та ефективних у світі. За допомогою системи Ви маєте змогу отримати статтю, або розділ книги.

Використання системи можливе за умови авторизованого входу. Запит на логін та пароль надсилайте на адресу bib@zu.edu.ua

23.05.22 р. Не секрет, що казка є ефективним засобом виховання дитини, здатним вирішувати безліч завдань, також вона здатна впливати на формування особистих рис. Українська казкова скарбниця дивує своїм багатством… З ним ми і пропонуємо познайомитись у фондах читального залу бібліотеки нашого університету.
20.05.22 р. Для всіх небайдужих, які захоплюються читанням, пропонуємо добірку літератури на тему «Феномен жіночої прози».
06.04.22 р. Шановні колеги та здобувачі освіти! Видавництва наукової літератури відкрили українським вченим безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів в межах проєкту Research4Life!

У такий спосіб видавництва виявили бажання підтримати Україну у її боротьбі.

У межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу. Платформа складається з 5 колекцій літератури:

Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);

AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);

OARE (дослідження навколишнього середовища);

ARDI (доступ до науково-технічної інформації);

GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).

Доступ до платформи можна отримати з локальної мережі Житомирського державного університету імені Івана Франка.

18.02.22 р. Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні, запаливши свічку пам’яті!.

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні.

31.01.22 р. До перегляду пропонуємо добірку літератури на тему "Все про їжу та навколо їжі" з фондів бібліотеки ЖДУ імені І. Франка.
28.01.22 р. 29 січня 1918 року в бою з більшовиками при станції Крути загинули 300 київських студентів. Пам’ятаємо своїх героїв!
14.01.22 р. Іван Огієнко – одна з найвидатніших постатей в історії України.

14 січня відбувається вшанування 140-их роковин від Дня народження відомого українського церковного і громадського діяча, історика, науковця, митрополита Іларіона (Івана Огієнка).

За рішенням Житомирської обласної ради, 2022 рік в області оголошено роком Івана Огієнка.

12.01.22 р. 13 січня 2022 року відбудеться вебінар українською мовою на тему: «Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites».

Початок вебінару – о 16 год. 15 хв за київським часом.

Вебінар проведе експерт компанії Clarivate Ірина Тихонкова.

За інформацією організаторів під час вебінару буде розглянуто питання, як знайти і проаналізувати результати діяльності установ, використовуючи базу даних Web of Science та аналітичний інструмент InCites, як здійснювати за допомогою зазначених ресурсів пошук партнерів для співпраці та шукати інформацію про джерела фінансування досліджень.

Реєстраційна форма доступна за посиланням: https://bit.ly/3pHtRQZ

12.01.22 р. Сьогодні виповнюється 115 років від дня народження Сергія Павловича Корольова – нашого земляка, вченого у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктора. Його вважають основоположником практичної космонавтики. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, здійснено перший політ людини в космос та вихід людини у відкритий космос.
11.01.22 р. Всесвітній день заповідників і національних парків

Наші контакти:

вул. Велика Бердичівська, 38, Житомир, Україна, 10008
тел.: +380 412 43-15-21
e-mail дирекції: bib@zu.edu.ua
e-mail відділу комплектування: vk@zu.edu.ua
e-mail відділу обслуговування: vo@zu.edu.ua
e-mail науково-методичного відділу: nmv@zu.edu.ua
e-mail інформаційно-бібліографічного відділу: ibv@zu.edu.ua