Новини


07.12.23 р. Вже стало доброю традицією отримувати від голова Івано-Франківської обласної ради, доктора політичних наук Олександра Сича подарунки у вигляді книг для фонду Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Сьогодні ми одержали монографічне видання «Монастирі давнього Галича: духовні обереги української нації». Автор цієї праці – професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, відомий вчений Микола Кугутяк. Висловлюємо щиру подяку за увагу до нашої бібліотеки та такий важливий й цінний внесок у якісне наповнення нашого книжкового фонду.

30.11.23 р. Шановні користувачі! Сьогодні Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала чудовий подарунок від визнаного філософа, письменника та есеїста Сергія Тарадайка.

Нова книга «Філософія лінії. Микола Колядко» вже стала родзинкою нашого фонду. Ми щиро вдячні за цей унікальний дарунок. Запрошуємо всіх до читання.

24.11.23 р. Протягом 22-23 листопада у Бібліотеці Житомирського державного університету імені Івана Франка студенти другого курсу 23 та 24 груп Навчально-наукового інституту педагогіки занурилися у чарівний світ книг під час інформаційно-бібліографічного огляду від бібліотекаря абонементу художньої літератури Світлани Колодюк.

Захід став справжньою подорожжю різножанровою сучасною літературою. Студенти мали унікальну можливість не лише ознайомитися з новинками, а й переглянути буктрейлери до таких літературних шедеврів, як «Гордість та упередження», «Квіти для Елджернона» та «Шоколад». Висловлюємо щиру вдячність викладачам, Нелі Рудницькій та Інні Коновальчук, за їхню невтомну співпрацю та підтримку у реалізації цього заходу. Такі ініціативи не тільки розширюють культурний горизонт студентів, але і роблять їхнє навчання набагато захопливішим.

23.11.23 р. Навчання онлайн-допомагає здобувати нові знання!

В листопаді взяли участь у вебінарі «Бази на платформі Web of Scienc» від компанії Clarivate та отримали сертифікати Катерина Купрійчук, Максим Годлевський, Іван Євтушок.

23.11.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала Подяку за співорганізацію VIII Міжнародного студентського інтелектуального онлайнового турніру до Дня української писемності та мови «Молодь та мова – єдність через Слово».

Учасниками VIII турніру стали команди 30 закладів фахової та вищої освіти України; команди з Туреччини, Швеції; учасники з Німеччини, Іспанії, Ізраїлю та Еміратів. Житомирський державний університет імені Івана Франка представила команда «Мовний оберіг» у складі студентів ННІ філології та журналістики першого курсу: Кирилової Дарини, Косолап Наталі, Степанюк Катерини, Ткачової Катерини, Фещук Вероніки. Команда нагороджена дипломом за активну участь у турнірі. Дякуємо студенткам за активну участь у турнірі!

16.11.23 р. Шановні користувачі! З нагоди Міжнародного дня філософії Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка пропонує зануритися у світ мудрості, переглянувши віртуальну виставку «Філософія – наука, що вивчає істину» (Аристотель).

Святкування цього дня має на меті сприяти осмисленню глобальних соціокультурних змін, об'єднати нас навколо філософської спадщини, розширити горизонти мислення та підтримати публічні дебати про виклики, що стоять перед нашим суспільством. Приєднуйтеся до нас, щоб відкрити нові ідеї та надихнутися думками великих мислителів!

09.11.23 р. 8 листопада 2023 року з нагоди Дня української писемності та мови відбувся Міжнародний інтелектуальний студентський онлайн-турнір «Молодь та мова – єдність через Слово».

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка виступила співорганізатором турніру. Участь у заході взяли студентки ННІ філології та журналістики першого курсу: Кирилова Дарина, Косолап Наталя, Степанюк Катерина, Ткачова Катерина, Фещук Вероніка. Дякуємо учасницям за активне змагання!

30.10.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка постійно проводить серед студентства просвітницьку роботу щодо функціонування бібліотечної системи університету.

Так, 30 жовтня 2023 року в читальному залі № 1 для студентів 16 групи соціально-психологічного факультету було проведено практичне заняття, на якому бібліотекарі провели ознайомчу екскурсію з читальними залами бібліотеки, правилами користування і відвідування, сайтом і сервісами бібліотеки, також розповіли про особливості й методику роботи з електронним каталогом та електронною бібліотекою.

18.10.23 р. Протягом 16-17 жовтня для здобувачів 24 групи ННІ філології та 10 групи ННІ педагогіки у читальному залі №1 відбувся майстер-клас під назвою «Бібліотека університету: сервіси для користувачів».

Бібліотекарі провели ознайомчу екскурсію читальними залами бібліотеки, правилами користування і відвідування, ознайомили з сайтом і сервісами бібліотеки, та навичками по користуванню електронним каталогом та електронною бібліотекою.

09.10.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка постійно проводить майстер-класи з формування умінь користуватися сервісами бібліотеки та навичок пошуку інформації.

В межах майстер-класу першокурсників 14 групи Соціально-психологічного факультету ознайомлено з веб-сайтом бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка, її довідково-бібліографічним апаратом та навичками користування електронним каталогом.

06.10.23 р. Шлях до успіху починається з книги.

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка завершила видачу комплектів підручників та навчальних посібників. Це важливий крок у підтримці навчального процесу та академічного росту студентів. Бажаємо студентам успішного та продуктивного навчання!

04.10.23 р. З метою підвищення фахового рівня, отримання нових знань продовжуємо займатися самоосвітою, використовуючи можливості навчання онлайн.

У вересні взяли участь у вебінарах від компанії Clarivate «Авторські профілі науковця» та «Інтеграція платформ Web of Science та ProQuest» Іван Євтушок, Катерина Купрійчук, Максим Годлевський.

29.09.23 р. Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!!!
26.09.23 р. У рамках благодійної акції «Національна академія наук України – бібліотекам» ІМФЕ ім. М. Т. Рильського НАН України бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала фундаментальні видання історичного, народознавчого та мистецтвознавчого спрямування.

Дякуємо академіку НАН України, директору Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України Ганні Скрипник, кандидату історичних наук, вченому секретарю Інституту Катерині Бех та кандидату історичних наук, науковому співробітнику відділу "Український етнологічний центр" Миколі Беху за передані книги. Дані праці є важливими джерелами інформації з історії національної культури та мистецтва для науковців й здобувачів вищої освіти, які цікавляться культурою та минувшиною України. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

25.09.23 р. 22 вересня 2023 року у читальному залі №1 відбувся майстер-клас під назвою «Бібліотека університету: сервіси для користувачів».

Координаторами заходу були завідувач бібліографічного відділу - Аліна Мартинюк, завідувач відділу обслуговування - Сніжана Колодюк та бібліотекар - Алла Любарець. В межах майстер-класу першокурсників 11 групи ННІ педагогіки ознайомлено з веб-сайтом бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка, її довідково-бібліографічним апаратом та навичками користування електронним каталогом.

19.09.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка розпочала видачу комплектів літератури для першокурсників. Першими записалися до бібліотеки здобувачі історичного, природничого факультетів та навчально-науковий інститут педагогіки.
15.09.23 р. 14 вересня для студентів четвертого курсу 41 групи Фізико-математичного факультету завідувач відділу обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Любарець провели майстер-клас з формування умінь користуватися сервісами Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка та навичок пошуку інформації, детально зупинились на особливостях складання бібліографічного опису, ознайомили із науково-інформаційними можливостями сайту бібліотеки.
15.09.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка щиро вдячна видавництву «Дух і літера» за надану у подарунок книгу «Недовершений час» Вільдштейна Броніслава.

«Недовершений час» — це епічна розповідь, що змальовує долі людей, які потрапили в похмуру історію двадцятого століття. Від погрому в селі під Пінськом до реалій Третьої Речі Посполитої автор веде нас звивистими шляхами, щоразу повертаючи оповідь в минуле, змінюючи епохи та країни. Ми стежимо за долею кількох поколінь родини Броків, історія яких не оминула ні страждань, ні зради, ні злочинів, ні ідеологічної лихоманки.

Книга вже доступна для читання у нашій бібліотеці та стане цінним додатком до нашої колекції. Ми раді, що маємо можливість надати її нашим відвідувачам, і віримо, що вона знайде численних шанувальників серед наших читачів.

14.09.23 р. 12 вересня 2023 року для студентів першого курсу 13 групи ННІ педагогіки завідувач відділу обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Любарець провели екскурсію-ознайомлення з читальним залом Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка, розповіли про ресурси сайту бібліотеки, показали як користуватися електронним каталогом, здійснювати пошук інформації в електронному каталозі, підібрати літературу до тем наукових робіт.
06.09.23 р. 5 вересня для студентів першого курсу 16 групи Історичного факультету завідувач відділу обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Любарець провели екскурсію-ознайомлення з читальним залом бібліотеки, ознайомили з сайтом бібліотеки, довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки та навичками по користуванню електронним каталогом та електронною бібліотекою.
28.08.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала подарунок від відомого українського економіста Ярослава Романчука – два примірники його книги «Новий Захід. Українська мрія».

Висловлюємо вдячність автору за книги, адже поповнення фонду новими україномовними виданнями та увага до бібліотеки є дуже важливою справою у наш час.

24.08.23 р. Шановні читачі! Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка до 32-ї річниці Незалежності України пропонує до перегляду віртуальну виставку

«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні.

І наше діло праведне й святе.

Бо хто за що, а ми за незалежність.

Отож нам так і важко через те».

(Ліна Костенко).

29.06.23 р. Бібліотека Житомирського університету щоденно і натхненно працює для своїх відвідувачів!

А сьогодні ми неочікувано отримали подарунок від нашого студента-випускника за гарне обслуговування та інформаційний супровід упродовж навчання. Дякуємо випускнику фізико-математичному факультету Мамулі Сергію за подаровані книги. Приємно, коли одне покоління здобувачів думає про освіту наступного і дарує в бібліотеку книги. Наші студенти та випускники – найкращі! З вдячністю приймаємо та запрошуємо усіх до читання.

29.06.23 р. Шановні читачі!

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала у подарунок збірку віршів українського письменника, музиканта та захисника Павла Вишебаби "Тільки не пиши мені про війну". Запрошуємо всіх бажаючих завітати до нашої бібліотеки та ознайомитися з його творчістю.

02.06.23 р. Продовжуємо займатися самоосвітою, використовуючи можливості навчання онлайн.

В травні пройшла курс «Very Verified: онлайн-курс з медіаграмотності» Світлана Колодюк.

25.05.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка отримала Подяку за високий професіоналізм і співорганізацію інтелектуального студентського онлайн-турніру до Дня вишиванки «Українська вишиванка: оберіг, мистецтво, культурний код», що проводився 19 травня 2023 року.

Команда «Франківці» у складі студентів ННІ філології та журналістики Тихун Тетяни, Чорноплечої Катерини, Шабадей Роксолани та природничого факультету Лещенко Наталії, Лєскової Валерії нагороджена Дипломом за активну участь у турнірі.

Дякуємо студентам за співпрацю!

22.05.23 р. Шановні користувачі! Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка пропонує до перегляду віртуальну виставку «Економічні знання – основа суспільного прогресу».

Економічна наука – це сфера розумової діяльності людини, функцією якої є пізнання та систематизація об’єктивних знань про закони та принципи розвитку реальної економічної дійсності, яке в житті суспільства проявляється щонайменше у двох напрямах: розробці принципів, що стають основами економічної політики, і сприянні демократизації суспільства.

19.05.23 р. Сьогодні відбувся Інтелектуальний студентський онлайн-турнір до Дня вишиванки «Українська вишиванка: оберіг, мистецтво, культурний код», участь в якому взяли 137 учасників із 23 закладів вищої освіти.

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка стала співорганізатором турніру. Дякуємо студенткам першого курсу ННІ філології та журналістики Тихун Тетяні, Чорноплечій Катерині, Шабадей Роксолані та студенткам третього курсу природничого факультету Лещенко Наталії, Лєсковій Валерії за активну участь у змаганнях!

10.05.23 р. Сьогодні до Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка завітала з подарунками відомий перекладач польської літератури, кандидат філологічних наук Тетяна Павлінчук. Щиро дякуємо за книги, адже поповнення фонду новими виданнями та увага до бібліотеки є дуже важливою справою.
05.05.23 р. Шановні читачі! Давайте разом підтримувати українських авторів, читаючи їх твори.

Пропонуємо розпочати з детективів – літературного жанру, який існує майже два століття, і попри це, він досі залишається найпопулярнішим серед читачів. Це не дивно, адже в цьому напрямку письменники мають широкий простір для створення цікавого та закрученого сюжету, до якого можна додати загадок та таємниць.

Тому Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка пропонує для перегляду віртуальну презентацію «Український детектив».

02.05.23 р. Здобуваємо нові знання, використовуючи можливості навчання онлайн.

Взяли участь у вебінарі серії Research Smarter «Профіль дослідника у Web of Science» від компанії Clarivate (Катерина Купрійчук, Максим Годлевський, Максим Прокопенко).

Курс «Академічна доброчесність в університеті» на дистанційній платформі громадянської освіти ВУМ ("Відкритий університет Майдану") Світлана Колодюк.

19.04.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка 19 квітня 2023 року організувала зустріч редакторів фахових журналів університету з представником видавничої служби УРАН.

У межах зустрічі консультант видавничої служби УРАН Андрій Кузнецов продемонстрував учасникам можливості та різноманітні інструменти сайту видання на платформи УРАН, які дозволяють швидко та ефективно переглядати й редагувати наукові статті. Він також пояснив учасникам особливості процесу рецензування наукових статей та запропонував кілька практичних порад, які допоможуть зробити процес більш продуктивним та ефективним.

Зустріч була затребуваною і редактори висловили подяку видавничій службі УРАН та нашій бібліотеці за організацію події.

Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка і надалі сприятиме науковій діяльності університету, тому запрошує всіх охочих до співпраці.

18.04.23 р. Вітаємо читача рубрики «Книга від директора бібліотеки»!

Ним став Іван Іванович Коновальчук - доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної освіти та педагогічних інновацій.

Дякуємо за увагу до новинок літератури.

18.04.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка дякує Національній асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців за поповнення нашого фонду 16 книгами у межах проекту «Боротьба за свідомість».

Передані видання розкривають злочини комуністичного тоталітарного режиму та будуть корисними для здійснення наукових розвідок нашими здобувачами вищої освіти й науково-педагогічними працівниками.

Щиро дякуємо за увагу до нашої бібліотеки та запрошуємо усіх небайдужих до досліджень та читання!

07.04.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка постійно проводить майстер-класи з формування умінь користуватися сервісами бібліотеки та навичок пошуку інформації.

Так, 5 квітня 2023 року студентів першого курсу 11 групи природничого факультету завідувачі відділів Сніжана Колодюк, Аліна Мартинюк та бібліотекар Алла Любарець ознайомили з ресурсами сайту бібліотеки й особливостями пошуку літератури в електронному каталозі.

Дякуємо викладачу Олені Гордієнко за співпрацю!

06.04.23 р. 6 квітня 2023 року для студентів 31 групи ННІ педагогіки бібліотекарі Алла Кухарчук та Світлана Колодюк провели інформаційно-бібліографічні огляди з інклюзивної освіти «Різні можливості – рівні права» і «Книжковий бібліоекспрес» з відкритими переглядами літератури. Студенти ознайомились з віртуальними книжковими виставками і бібліографічними посібниками з інклюзії, фондом абонементу художньої літератури, переглянули відео «Візок чудових казок».

Дякуємо викладачу Наталії Басюк за співпрацю!

06.04.23 р. «Доброго здоров’я!» – так вітаються наші співвітчизники, а коли прощаються кажуть «Бувайте здорові!», тобто бажають здоров’я і практично ніколи не замислюються скільки сенсу закладено у цих словах.

7 квітня, починаючи з 1950 року, весь світ святкує Всесвітній день здоров'я. Саме в цей день було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) в межах ООН. Мета святкування – підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. Здоров'я – це перша і найважливіша потреба людини, яка визначає її здібність до праці і забезпечує гармонійний розвиток особистості. Здоров’я є найважливішою передумовою до пізнання оточуючого світу, до самоутвердження та щастя людини.

Шановні користувачі! Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка пропонує до перегляду віртуальну виставку «Єдина краса – це здоров’я» – до Всесвітнього Дня здоров’я.

03.04.23 р. Продовжуємо займатися самоосвітою, використовуючи можливості відкритих онлайн-курсів.

У березні пройшли навчання (курс «Бібліотека - відкритий публічний простір») на платформі "Відкритий університет Майдану" та отримали іменні сертифікати Алла Любарець, Олена Гриценко та Світлана Поліщук.

30.03.23 р. 29 березня 2023 року Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка провела зустріч зі здобувачами вищої освіти ступеня доктора філософії (1 курс), на якій були обговоренні проблеми здійснення наукового пошуку та шляхи їх вирішення.

Зокрема, директор бібліотеки Тетяна Краснобока розповіла про репрезентацію науковця в інформаційному просторі та використання інструментарію бібліотеки для здійснення наукової діяльності, а завідувач науково-методичного відділу бібліотеки Катерина Купрійчук ознайомила присутніх з питаннями академічної доброчесності.

Дякуємо доценту Титаренко Валентині за цікаву дискусію та ініціативу щодо проведення заходу!

24.03.23 р. 23 березня 2023 року до Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка завітали учні 10-А, 10-Б, 10-В класів Наукового ліцею Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Завідуюча відділом обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Кухарчук провели для ліцеїстів екскурсію-ознайомлення із структурними підрозділами бібліотеки, читальними залами, сайтом бібліотеки, розповіли історію створення та подальшого розвитку бібліотеки, показали фонди та методики швидкого пошуку літератури

23.03.23 р. Вітаємо читача рубрики «Книга від директора бібліотеки»!

Ним стала Басюк Наталія Анатоліївна - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти та культури фахової мови!

Дякуємо за увагу до новинок літератури.

20.03.23 р. 17 березня 2023 року в Читальному залі Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася презентація книги «Археологія України за роки незалежності».

Книга покликана в популярній формі розповісти про ключові здобутки вітчизняної археології: дослідження пам'яток, відкриття і теоретичні узагальнення, - а також про тенденції, успіхи та проблеми в цій галузі науки з 1991 року до дати публікації. Тексти видання написані в науково-публіцистичному стилі, супроводжені значною кількістю фотографій, малюнків, карт і схем. На презентації повідомлялося, що в продаж вона не поступить, а буде поширюватися бібліотечною та музейною мережами України. Два екземпляри науково-популярного видання «Археології України за роки незалежності» були подаровані Бібліотеці Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Дякуємо Марині Хададовій за цікаву лекцію-презентацію та подаровані книжки!

08.03.23 р. 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – Великого Кобзаря, видатного українського поета, мислителя та художника.

До 209-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка Бібліотекою Житомирського державного університету імені Івана Франка організовано відкритий перегляд художньої та літературної спадщини Великого Кобзаря, який експонується у Читальному залі бібліотеки навчального корпусу № 4.

Усіх бажаючих запрошуємо приєднатися до перегляду!

27.02.23 р. Книга – найкращий подарунок. А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток користувачів, то це найцінніший подарунок. Дякуємо Інституту енциклопедичних досліджень НАН України за передані безкоштовно томи Енциклопедії Сучасної України.
24.02.23 р. Рівно рік тому, 24 лютого 2022 року, наше життя змінилося назавжди… Незрозуміле і далеке слово «війна»… стало частиною нашої реальності. Вже цілий рік ми захищаємо своє право на життя…

Символічно, що саме сьогодні фонд Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка поповнився книгою «24.02» (автор Андрій Мероник).

«24.02» – це щоденник війни, це книга, яка представляла Україну на Франкфуртському книжковому ярмарку у 2022 році, про неї писали такі видання як ТСН, ELLE, VIVA, ФАКТИ тощо. Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти включило книгу «24.02» у список претендентів на здобуття премії імені Олеся Гончара у 2023 році.

Щиро дякуємо автору Андрію Меронику за увагу до нашої бібліотеки та безцінний подарунок!

23.02.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка з 2022 року є офіційним партнером ВГО Українська бібліотечна асоціація. Сьогодні ми отримали у подарунок чудове видання «Пилип Орлик і мазепинці. Джерела» (упоряд. Тетяна Таїрова-Яковлева) для поповнення фонду. Це видання буде корисним для здійснення наукових розвідок нашими здобувачами вищої освіти та науково-педагогічними працівниками. Щиро дякуємо нашим партнерам.
01.02.23 р. Продовжуємо займатися самоосвітою, використовуючи можливості навчання онлайн.

Взяли участь у вебінарі «Профіль установи у Web of Science: створення, корегування, функції, можливості» від компанії Clarivate (Катерина Купрійчук, Максим Годлевський, Максим Прокопенко).

27.01.23 р. Фонд Бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка поповнився новими підручниками для вивчення англійської мови.

Щиро вдячні вчителю англійської мови Пирогівського ліцею Матвійцю Олександру Миколайовичу за подаровані тридцять примірників підручника англійської мови «Let’s get started!».

17.01.23 р. Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка 17 січня 2023 долучилась до роботи секції Університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації, на якій було обговорено стратегічні напрямки та цілі роботи у 2023 році.
03.01.23 р. Продовжуємо займатися самоосвітою, використовуючи можливості навчання онлайн.

Взяли участь у вебінарі «Web of Science Researcher Profiles: інструкція до використання» та «Web of Science та Researcher Profiles оновлення 2022» від компанії Clarivate (Катерина Купрійчук, Максим Годлевський, Максим Прокопенко);

на платформі «Дія. Цифрова освіта» курс «Медіаграмотність у часи пандемії» (Мартинюк Аліна).

Наші контакти:

вул. Велика Бердичівська, 38, Житомир, Україна, 10008
тел.: +380 412 43-15-21
e-mail дирекції: bib@zu.edu.ua
e-mail відділу комплектування: vk@zu.edu.ua
e-mail відділу обслуговування: vo@zu.edu.ua
e-mail науково-методичного відділу: nmv@zu.edu.ua
e-mail інформаційно-бібліографічного відділу: ibv@zu.edu.ua