Зокрема, директор бібліотеки Тетяна Краснобока розповіла про репрезентацію науковця в інформаційному просторі та використання інструментарію бібліотеки для здійснення наукової діяльності, а завідувач науково-методичного відділу бібліотеки Катерина Купрійчук ознайомила присутніх з питаннями академічної доброчесності.
Дякуємо доценту Титаренко Валентині за цікаву дискусію та ініціативу щодо проведення заходу!
Завідуюча відділом обслуговування Сніжана Колодюк та бібліотекар Алла Кухарчук провели для ліцеїстів екскурсію-ознайомлення із структурними підрозділами бібліотеки, читальними залами, сайтом бібліотеки, розповіли історію створення та подальшого розвитку бібліотеки, показали фонди та методики швидкого пошуку літератури
Ним стала Басюк Наталія Анатоліївна - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри початкової освіти та культури фахової мови!
Дякуємо за увагу до новинок літератури.
Книга покликана в популярній формі розповісти про ключові здобутки вітчизняної археології: дослідження пам'яток, відкриття і теоретичні узагальнення, - а також про тенденції, успіхи та проблеми в цій галузі науки з 1991 року до дати публікації. Тексти видання написані в науково-публіцистичному стилі, супроводжені значною кількістю фотографій, малюнків, карт і схем. На презентації повідомлялося, що в продаж вона не поступить, а буде поширюватися бібліотечною та музейною мережами України. Два екземпляри науково-популярного видання «Археології України за роки незалежності» були подаровані Бібліотеці Житомирського державного університету імені Івана Франка.
Дякуємо Марині Хададовій за цікаву лекцію-презентацію та подаровані книжки!
До 209-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка Бібліотекою Житомирського державного університету імені Івана Франка організовано відкритий перегляд художньої та літературної спадщини Великого Кобзаря, який експонується у Читальному залі бібліотеки навчального корпусу № 4.
Усіх бажаючих запрошуємо приєднатися до перегляду!