Колектив бібліотеки Житомирського державного університету підготував матеріали, щоб провести час вимушеної ізоляції з користю.
Вашій увазі на сайті бібліотеки представлені:
•
Вітруальна книжкова виставка «Обрії науки»
•
Вітруальна книжкова виставка : «Ліна Костенко : до 90 річчя від дня народження»
•
Вітруальна книжкова виставка : «Дорослий. Який вірив у казки»
•
Бібліографічні посібники. У цьому розділі ви знайдете інформаційні та рекомендаційні списки, бібліографічні покажчики різних галузей знань.
•
«Радимо прочитати» Ви маєте можливість переглянути літературу для свого розвитку і дозвілля
Насолоджуйтеся переглядом і читанням та Будьте здоровими!
На виставці у відкритому перегляді представлена художня література англійською мовою серії ”Original Reading”.
На заході були присутні викладачі та студенти ННІ філології та журналістики.
Особливу подяку висловлюємо кураторам 21, 22, 23 груп ННІ педагогіки : Рудницької Н. Ю.Максимової О. О. та Коновальчук І. М.
Вітаємо всіх жінок із святом!!!
Жінки – це унікальне явище, окремий, особливий світ. Світ зі своїми прикрощами і втратами, радощами і досягненнями. Жінка – це особливий, уважний, реалістичний погляд на усі прояви життя.
Євген Оскарович Патон (1870 – 1953) – видатний український вчений у галузі зварювання, засновник вітчизняного мостобудування, заслужений діяч науки України, професор, академік, фундатор і перший керівник Інституту електрозварювання АН України, все своє життя присвятив будівництву мостів. Видатний вчений, який мав блискучий інженерний талант, створив унікальну українську школу мостобудування.
Ви можете переглянути підбірку літературознавчої, біографічної та художньої літератури, яка присвячена Тарасу Григоровичу Шевченку – «наріжному каменю» української культури, символу незламності людського духу.
«Феномен Шевченка відбиває нашу національну природу, наше світосприйняття, наше минуле і нашу надію на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять…». Є. Сверстюк
Твори Мікеланджело вважалися найвищими досягненнями мистецтва Відродження ще за життя самого майстра. Серед найвідоміших його скульптурних робіт – «Давид», «Вакх», «П’єта», статуї «Мойсея», «Лії» та «Рахилі» для гробниці папи Юлія ІІ. Одним із наймонументальніших творів митця є фрески стелі Сікстинської капели.
Запрошуємо вас у світ жінки-літератора, адже це унікальне явище, окремий, особливий світ. Світ зі своїми прикрощами і втратами, радощами і досягненнями. Жінка-літератор – це особливий, уважний, реалістичний погляд на усі прояви життя.
Жіноче письменництво виникло набагато пізніше чоловічого. Про жінку і для жінки раніше писали переважно лише чоловіки. До вашої уваги література, автори якої – жінки.