Архів новин: березень 2020 року

26.03.20 р. На допомогу студентам та викладачам під час карантину.

Колектив бібліотеки Житомирського державного університету підготував матеріали, щоб провести час вимушеної ізоляції з користю. Вашій увазі на сайті бібліотеки представлені:
Вітруальна книжкова виставка «Обрії науки»
Вітруальна книжкова виставка : «Ліна Костенко : до 90 річчя від дня народження»
Вітруальна книжкова виставка : «Дорослий. Який вірив у казки»
Бібліографічні посібники. У цьому розділі ви знайдете інформаційні та рекомендаційні списки, бібліографічні покажчики різних галузей знань.
«Радимо прочитати» Ви маєте можливість переглянути літературу для свого розвитку і дозвілля
Насолоджуйтеся переглядом і читанням та Будьте здоровими!

16.03.20 р. В бібліотеці ННІ іноземної філології діє виставка «Treasures of English Fiction».

На виставці у відкритому перегляді представлена художня література англійською мовою серії ”Original Reading”.

11.03.20 р. В рамках проведення літературно-музичного вечора «Ми не лукавили з тобою», що присвячений дню народження Т. Г. Шевченка, колектив читального залу представив відкритий перегляд літератури .

На заході були присутні викладачі та студенти ННІ філології та журналістики.

06.03.20 р. Вітаємо зі святом!!!

06.03.20 р. В читальному залі № 1 за сприянням викладачів ННІ педагогіки та студентів пройшло літературно-музичне свято «Свято жінки і весни». Захід пройшов весело і цікаво з піснями, віршами та веселими гумористичними виступами. Дякуємо усім присутнім та учасникам!!!

Особливу подяку висловлюємо кураторам 21, 22, 23 груп ННІ педагогіки : Рудницької Н. Ю.Максимової О. О. та Коновальчук І. М. Вітаємо всіх жінок із святом!!!
Жінки – це унікальне явище, окремий, особливий світ. Світ зі своїми прикрощами і втратами, радощами і досягненнями. Жінка – це особливий, уважний, реалістичний погляд на усі прояви життя.

06.03.20 р. На абонементі №1, центрального корпусу бібліотеки (другий поверх), відкрито виставку «Залізні мости життя Євгена Патона» - до 150 річниці від дня народження вченого.

Євген Оскарович Патон (1870 – 1953) – видатний український вчений у галузі зварювання, засновник вітчизняного мостобудування, заслужений діяч науки України, професор, академік, фундатор і перший керівник Інституту електрозварювання АН України, все своє життя присвятив будівництву мостів. Видатний вчений, який мав блискучий інженерний талант, створив унікальну українську школу мостобудування.

05.03.20 р. Проводяться Шевченківські дні у центральному корпусі бібліотеки абонементу № 1 (перший поверх).

Ви можете переглянути підбірку літературознавчої, біографічної та художньої літератури, яка присвячена Тарасу Григоровичу Шевченку – «наріжному каменю» української культури, символу незламності людського духу.
«Феномен Шевченка відбиває нашу національну природу, наше світосприйняття, наше минуле і нашу надію на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять…». Є. Сверстюк

05.03.20 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «Титани Відродження. Камінь і біль», присвячену 545-річчю від дня народження видатного італійського живописця, скульптора, архітектора та інженера – Мікеланджело Буонарроті.

Твори Мікеланджело вважалися найвищими досягненнями мистецтва Відродження ще за життя самого майстра. Серед найвідоміших його скульптурних робіт – «Давид», «Вакх», «П’єта», статуї «Мойсея», «Лії» та «Рахилі» для гробниці папи Юлія ІІ. Одним із наймонументальніших творів митця є фрески стелі Сікстинської капели.

05.03.20 р. В читальному залі № 1 діє книжкова виставка «Жіночі голоси української літератури» – жінки в літературному процесі.

Запрошуємо вас у світ жінки-літератора, адже це унікальне явище, окремий, особливий світ. Світ зі своїми прикрощами і втратами, радощами і досягненнями. Жінка-літератор – це особливий, уважний, реалістичний погляд на усі прояви життя.

02.03.20 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «Феномен жіночої прози».

Жіноче письменництво виникло набагато пізніше чоловічого. Про жінку і для жінки раніше писали переважно лише чоловіки. До вашої уваги література, автори якої – жінки.