Архів новин: березень 2019 року

29.03.2019 р. «Лялька-мотанка - берегиня роду» – зустріч із народною майстринею Людмилою Заліщук.

Лялька-мотанка є прадавнім сакральним оберегом, їй вже майже 5000 років. Це була не просто іграшка, вважалося, що вона захищала людину від неприємностей та бід. Ми запропонували студентам ННІ педагогіки (11 гр.) виготовити своїми руками ляльку-мотанку, та запросили на допомогу народну майстриню Людмилу Заліщук. Подивіться, які гарні і різні вийшли ляльки у наших дівчат, як у справжніх майстринь! Дякуємо за співпрацю куратора групи Рудницькій Н.Ю.

28.03.2019 р. В рамках заходу Літературна вітальня в читальному залі №1 проведено відкритий перегляд літератури «Весна як жінка, жінка як весна!».

З ініціативи студентів 35 групи та куратора Басюк Н. А. бібліотекарі читального залу провели відкритий перегляд літератури «Весна як жінка, жінка як весна!» Дякуємо за співпрацю та ініціативу формувати інформаційну культуру.

28.03.2019 р. Увага! 29 березня (завтра) у бібліотеці - санітарний день.

27.03.2019 р. Для студентів 3-4 курсів природничого факультету проведено зустріч з письменницею, членом Національної спілки журналістів України, головою Міжнародного поетичного братства імені Юрка Гудзя – Рудак Марією Андріївною.

Бібліотекарі природничого факультету проведели зустріч для студентів 3-4 курсів природничого факультету з письменницею, членом Національної спілки журналістів України, головою Міжнародного поетичного братства імені Юрка Гудзя – Рудак Марією Андріївною, яка розповіла про своє творче життя та презентувала нову книгу «Страньєрка» - це історія не лише авторки цієї книжки, а й багатьох заробітчан з України, які на той час, в 2000-ні роки, потрапили до Італії.

26.03.2019 р. В рамках круглого столу : «Інклюзивна освіта: технології організації освітнього процесу учнів з особливими освітніми потребами» бібліотекарі читального залу № 1 представили учасникам відкритий перегляд літератури з даної теми.

25.03.2019 р. В бібліотеці ННІ іноземної філології діє виставка «France et vous», яка присвячена тижню французької мови в інституті.

До уваги читачів у відкритому перегляді представлена література французькою мовою.

22.03.2019 р. Дев’ять студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка стали учасниками третього туру Конкурсу-2018/19 Фонду Віктора Пінчука «Завтра.ua».

Дев’ять студентів Житомирського державного університету імені Івана Франка стали учасниками третього туру Конкурсу-2018/19 Фонду Віктора Пінчука «Завтра.ua», який відбудеться у м. Києві у вигляді очних змагання в один з днів з 8 квітня по 18 квітня 2019 року:
1. Безверхня Катерина Олегівна
2. Бордюг Іван Олександрович
3. Весельський Ярослав Анатолійович
4. Кірсун Людмила Павлівна
5. Кондратюк Наталія Юріївна
6. Магалецька (Цимбалюк) Катерина Павлівна
7. Магалецький Андрій Михайлович
8. Марчук Надія Юріївна
9. Мельник Андрій Миколайович
Бажаємо успіхів та перемоги у фінальному етапі.

22.03.2019 р. На абонементі художньої літератури представлено ювілейну книжкову виставку «З вірою у майбутнє», присвячену 90-річчю від дня народження Юрія Мушкетика.

21.03.2019 р. В бібліотеці ННІ іноземної філології до Міжнародного дня поезії діє виставка «Taras Shevchenko: Eternal Poetry…».

На виставці представлені біографія і твори Тараса Григоровича у перекладі англійською та німецькою мовами.

21.03.2019 р. В бібліотеці природничого факультету представлено виставку «Жива вода дає життя всьому живому в світі, якщо живе жива вода, тоді – земля у квіті» (Л. Забашта) – до Всесвітнього дня водних ресурсів.

Всесвітній день води бере свій початок від Конференції з довкілля та розвитку, що мала місце у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Основною причиною святкування цього дня є швидке зменшення запасів питної води. Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

20.03.2019 р. Для студентів 1-го курсу у бібліотеці проведено інформаційно-бібліографічний огляд з відкритим переглядом літератури «Книжковий бібліоекспрес».

Бібліотекар абонементу художньої літератури Світлана Колодюк провела інформаційно-бібліографічний огляд з відкритим переглядом літератури «Книжковий бібліоекспрес». Студенти 11 групи ННІ педагогіки познайомились з книжковим фондом абонементу, з книгами різних жанрів, з сучасною українською літературою і переглянули віртуальну книжкову презентацію "Відлуння великого кохання". Дякуємо Рудницькій Нелі Юріївні за співпрацю та ініціативу формувати у студентів інформаційну культуру.

13.03.2019 р. До Міжнародного дня театру в читальному залі №1 діє виставка періодичних видань "Театр: традиції, історія, сьогодення".

07.03.2019 р. Вітаємо зі святом!

06.03.2019 р. На абонементі художньої літератури представлено тематичну книжкову виставку «Художня палітра жінок-письменниць».

05.03.2019 р. З нагоди відзначення Шевченківських днів в Україні на абонементі №1 (історичний факультет та ННІ філології та журналістики) діє книжкова виставка "Народи славляться великими мужами". Запрошуємо до перегляду.

05.03.2019 р. В бібліотеці природничого факультету діє виставка «Золоті імена України» - досягнення відомих українських спортсменів.

За роки незалежності Україна подарувала світу чимало видатних спортсменів, які не просто стали переможцями змагань, але й змусили говорити всю планету про нашу державу. Це і медальний хет-трек Лілії Подкопаєвої на Олімпіаді в Атланті у 1996 році, київське «Динамо» у півфіналі Ліги чемпіонів у 1999 році, проведення Євро 2012 та фіналу Ліги чемпіонів 2018, золото українських біатлоністок у Сочі в 2014, «Дніпро» у фіналі Ліги Європи у 2015, золоті нагороди на Олімпійських іграх Олега Верняєва, Яни Клочкової, Юрія Чебана, Олександра Абраменка, Олександра Усика, Василя Ломаченка, Ірини Мерлені, Ольги Харлан та ін.

04.03.2019 р. В читальному залі № 1 діє книжкова виставка «Жінки, які змінили світ. Портрети на тлі епохи».

01.03.2019 р. Вперше бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка спільно з Громадською організацією «Молодіжна громадська організація «Студентський клуб» здобула грант на реалізацію проекту.

27-28 лютого 2019 року у м. Києві директор бібліотеки університету Тетяна Краснобока та керівник ГО «Молодіжна громадська організація «Студентський клуб» Ольга Виговська пройшли тренінг грантерів проекту ПУЛЬС «Перезавантаження 3.0».
Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX/Україна (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Реалізація гранту запланована на квітень-серпень 2019 року.

01.03.2019 р. До 195 річчя від дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського (1824-1871) у читальному залі № 1 діє книжкова виставка : «Творець вітчизняної педагогіки».