Наші спільні сподівання на поліпшення епідеміологічної ситуації, на жаль, не виправдались, і тому бібліотека ще на певний час продовжує режим дистанційного спілкування з читачами. Звертаємо увагу, що через сайт бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка у вас є доступ до електронного каталогу, можливості пошуку в електронній бібліотеці університету, інших електронних ресурсах, визначення індексу УДК та авторського знаку. Ми також продовжуємо листування та підготовку за вашими запитами довідок, здійснюємо консультації через електронну пошту (bib@zu.edu.ua), сервіси Віртуальна Довідкова Служба «Запитай бібліотекаря»,"Онлайн-замовлення".
До уваги читачів у відкритому перегляді представлено підручники, навчальні посібники та публікації з методики викладання німецької мови.
До уваги читачів представлено літературу французькою мовою.
Ще здавна жінка вважалась берегинею сімейного затишку. За часів трипільської культури вона була символом життя, родючості та добробуту. З кожним днем роль жінки в світі зростає. Розмова про жінок – це не щось, що стосується лише частини суспільства. Зміна значення поняття «жінка» ланцюговою реакцією змінює весь світогляд, створює нові конфігурації смислів і цінностей, нові позиції, з яких ми говоримо про сучасне, минуле й майбутнє.
Протягом лютого-квітня 2021 року для українських вчених заплановано провести низку безкоштовних вебінарів, щодо можливостей використання платформи ScienceDirect.
Нагадаємо, що протягом 2021 року науковці та здобувачі вищої освіти університету мають змогу використовувати в науковій та інноваційній діяльності доступ до електронних книг платформи ScienceDirect. У доступі понад 39 тис. електронних книг колекції All Access Books, серед яких монографії, довідники, підручники, журнали тощо.
Програма вебінарів з питань використання платформи ScienceDirect
Тема: Початок роботи з ScienceDirect.
Опис: Приєднуйтесь до вебінару, щоб дізнатися, як розпочати роботу з ScienceDirect. Дізнайтеся більше про створення та налаштування свого облікового запису, а також про варіанти віддаленого доступу, які забезпечать вам комфортну роботу з будь-якої точки світу.
18 лютого 2021 року, о 13.00 год. (англійською мовою): посилання
19 лютого 2021 року, о 10.00 год. (українською мовою): посилання
9 березня, о 13.00 год. (англійською мовою): посилання
16 березня, о 10.00 год. (українською мовою): посилання
Тема: ScienceDirect: багатство знань.
Опис: під час цього вебінару буде продемонстровано, як можна знайти та отримати доступ до відповідного значущого та цікавого наукового вмісту. Неважливо, шукаєте ви журнали, книги чи інші документи – у ScienceDirect все це легко доступно. Буде розглянуто питання, як ефективно шукати літературу та як залишатися в курсі справ щодо розвитку певної галузі знань.
23 лютого 2021 року, о 10.00 год. (українською мовою): посилання
25 лютого 2021 року, о 13.00 год. (англійською мовою): посилання
23 березня 2021 року, о 13.00 год. (англійською мовою): посилання
30 березня 2021 року, о 10.00 год. (українською мовою): посилання
Тема: Розширте свої горизонти з ScienceDirect.
Опис: Приєднуйтесь до нас на цьому вебінарі, щоб дізнатись, як знайти вміст з відкритим доступом, як зробити тематичні сторінки найкращим інструментом для розширення та зміцнення ваших знань, а також як скористатись сервісом рекомендацій, щоб не пропустити провідних досліджень у вашій галузі.
2 березня 2021 року, о 10.00 год. (українською мовою): посилання
4 березня 2021 року, о 13.00 год. (англійською мовою): посилання
8 квітня 2021 року, о 13.00 год. (англійською мовою): посилання
13 квітня 2021 року, о 10.00 год. (українською мовою): посилання