На ній представлена література про всесвітню історію бібліотек, електронні бібліотечні інформаційні системи наукових і навчальних закладів, а також книги з бібліотекознавства, бібліотечного краєзнавства, загальної і спеціальної бібліографії, бібліотечного обслуговування.
Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в місті Торремолінос, Іспанія.
Основною метою цього дня є пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвиток зв'язків між народами різних країн.
В Україні День туризму відзначається з 1998 року згідно з Указом Президента. Туризм відіграє значну роль у житті країни. Завдяки розвитку туризму Україна стає все більш відомою в світі як держава з багатою історією і культурою.
Заступник директора бібліотеки Наталія Громницька провела бібліографічний огляд «Педагогіка дошкілля» та ознайомила з особливостями підбору інформації до написання бакалаврських робіт. Бібліотекар абонементу художньої літератури Світлана Колодюк розповіла про життя та творчість відомої англійської письменниці, авторки детективних творів Агати Крісті з відкритим переглядом літератури та продемонструвала презентацію до ювілею письменниці.
Студенти разом з викладачем Тетяною Недашківською відвідали науковий читальний зал, що розташований в центральному корпусі бібліотеки, де мали змогу доторкнутись до найдревніших книжок та наукових робіт викладачів і студентів.
Завідувач науково-методичного відділу Тетяна Бондарчук розповіла про історію створення бібліотеки, її структуру, пошук інформації в електронному каталозі та детально ознайомила із фондами наукового читального залу, перлиною якого є зібрання букіністичної літератури.
Бібліотекар абонементу художньої літератури Світлана Колодюк ознайомила з особливостями фонду свого відділу та матеріалами, які розміщено на сайті бібліотеки університету.
Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Аліна Мартинюк розповіла про алгоритм пошуку інформації в традиційних карткових каталогах: алфавітному та систематичному.
Такі заняття вже стали традиційними в бібліотеці.
У рамках тісної співпраці бібліотеки та завідувача кафедри міжкультурної комунікації Вікторії Жуковської відбулись чергові заняття в бібліотеці. Завідувач науково-методичного відділу Тетяна Бондарчук розповіла про історію створення бібліотеки, її структуру, пошук інформації в електронному каталозі та детально ознайомила із фондами наукового читального залу, перлиною якого є зібрання букіністичної літератури.
Бібліотекар абонементу художньої літератури Світлана Колодюк ознайомила з особливостями фонду свого відділу та матеріалами, які розміщено на сайті бібліотеки університету.
Під час бесіди завідувача інформаційно-бібліографічного відділу Аліни Мартинюк про алгоритм пошуку інформації в традиційних карткових каталогах студенти мали змогу переглянути бібліографічні покажчики та бібліографічні списки, які створили працівники бібліотеки.
Також, першокурсники були ознайомлені з електронним каталогом та структурою і специфікою роботи бібліотеки.
Бібліотекарі ННІ іноземної філології обслужили 148 студентів першого курсу, яким було видано 1350 книг, серед яких підручники (українською, російською та іноземними мовами) та іноземна художня література. Також з першокурсниками була проведена бесіда про структуру і специфіку роботи бібліотеки.
Олександр Потебня походить з українського дворянського роду. Народився він 10 вересня (за іншими даними – жовтня) 1835 р. у родині штабс-капітана на хуторі Манів, поблизу села Гаврилівка Роменського повіту Полтавської губернії.
Наукові досягнення принесли йому світову славу. О. Потебня ввійшов в історію науки і філософії як видатний мовознавець, як не перевершений фахівець у галузі історії синтаксису, семантики, етимології, фонетики, діалектології. Перу О. Потебні належать відомі твори, в яких висвітлюються питання теорії словесності, взаємозв'язку мови і нації, мови і міфу, мистецтвознавства, народної поетичної творчості, етнографії. Відомий він і як філософ, який уперше в європейському просторі створив оригінальну «філософію мовознавства», показав її значення в філософській і загальній культурі людства.
Бібліотекар абонементу художньої літератури Світлана Колодюк провела бібліографічний огляд на тему "Сторінками романізованої біографії" ("Книжковий експрес") для студентів 21 групи ННІ педагогіки. Студенти познайомились з письменниками і творами цього жанру та обрали літературу, яка їм сподобалася.
Перше заняття з дисципліни «Методика музичного виховання» Маргаритою Моісєєвою та студентами 35 групи ННІ педагогіки проведено в бібліотеці університету. Студенти мали можливість ознайомитись з наявними книгами з музики біля книжкових полиць та обрати необхідну літературу власноруч, а також ознайомились зі специфікою роботи наукового читального залу та абонементу художньої літератури.
Бібліотекарі природничого факультету, за період першого тижня навчання, обслужили 112 студентів першого курсу, яким було видано 1100 книг. Також першокурсники були ознайомлені з електронним каталогом та структурою і специфікою роботи бібліотеки.
Студенти 21 групи ННІ філології та журналістики разом з викладачем Тетяною Клименко відвідали бібліотеку з метою закріплення теоретичного матеріалу за темою «Види бібліографічного обслуговування». Бібліотекарі різних відділів ознайомили зі специфікою обслуговування користувачів у кожному підрозділі бібліотеки.
Студенти першого курсу – майбутні видавці, відвідали бібліотеку з метою ознайомлення зі структурою та специфікою роботи. Завідувач науково-методичного відділу Тетяна Бондарчук розповіла про особливості бібліотеки та можливості бібліотечного сайту. Завідувач відділу комплектування Олена Гриценко ознайомила з методикою визначення шифрів УДК.
Лише за перший день бібліотекарі обслужили 100 студентів першого курсу та видали їм 760 книжок.
Колектив бібліотеки бажає миру, успіхів у навчанні, натхнення, взаєморозуміння, творчих злетів, добробуту та усіляких гараздів.