Також заступник директора бібліотеки Громницька Н. К. ознайомила із науково- інформаційними можливостями сайту бібліотеки, а бібліотекар абонементу художньої літератури Колодюк С. В. провела бібліографічний огляд «Фаворит-книга» з відкритим переглядом літератури.
Україна - держава з багатовіковою історією та культурою. У кожному регіоні є свої визначні пам'ятки - перлини української землі. Це справжній скарб, наша гордість і надбання. До наших днів збереглися середньовічні фортеці, палаци та садиби, стародавні монастирі та храми (у деяких з них і понині проводяться служби), багато інших унікальних архітектурних витворів мистецтва, що навіки прославили своїх майстрів. З усіх куточків земної кулі приїжджають сюди туристи, щоб побачити наші безцінні скарби. Україна – це історія, архітектура, природа, технічні досягнення, сакральні пам’ятки, урбаністична культура, тиха краса віддалених містечок і сіл… Що би мандрівник не побажав тут знайти, йому вдасться все. Подорожуючи по своїй землі, ми відкриємо для себе багато нового і цікавого.
Заступник директора бібліотеки Громницька Н. К. ознайомила із науково- інформаційними можливостями фонду і сайту бібліотеки, а бібліотекар абонементу художньої літератури Колодюк С. В. провела бібліографічний огляд літературних новинкок з відкритим переглядом «Книжковий бібліоекспрес». Неабиякий інтерес викликала продемонстрована віртуальна книжкова презентація «Зворотній бік темряви: містика» з нагоди Хелловіна.
На виставці представлені довідкові видання з біології, хімії, географії, анатомії, фізичної культури та спорту.
Представлені як раритетні, так і сучасні видання з усіх факультетів та кафедр. Пишаємось нашими науковцями, їх працелюбністю та бажанням творити заради майбутнього освіти та науки. Запрошуємо всіх до перегляду!
На виставці представлені наукові досягнення викладачів Навчально-наукового інституту іноземної філології.
Представлені у виставці фотографії - найкращий спосіб показати любов да своєї роботи, яка об’єднує різні покоління бібліотекарів і радість від співпраці зі студентами та викладачами Житомирського державного університету ім. Івана Франка. Працівники діляться своїм гарним настроєм, духом колективності, щиро вітає Всіх та з великою надією дивиться у майбутнє.
На ній представлено монографії, навчальні посібники, підручники викладачів кафедр природничого факультету та факультету фізичного виховання і спорту.
Серед авторів представлених книг - такі відомі прізвища, як В. Антонович, О. Апанович, О.Сокирко, Д. Багалія, С. Павленко, В. Голобуцький, С. Сегеда та інші. Особливо цікавим на виставці є передрук львівського видання 1935 року Івана Тиктора "Велика історія України", яке було випущено з обмеженним накладом. Історію було видано у Львові 1935 року обмеженим тиражем - 1,5 тис. прим. З того часу не перевидавалася.