Скористатися можливістю можна до 31 грудня 2021 року. Інформацію про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost можна переглянути за посиланням: bit.ly/3qS3xV9. Детальна інформація про налаштування тестового доступу до платформи EBSCOhost доступна на вебсайті ДНТБ України за посиланням: bit.ly/3ivt3uA.
17 листопада 2021 року, у рамках Місяця цифрової грамотності #DigitalMonth_2021, до Міжнародного дня студента на платформі цифрового інструменту навчання Kahoot Наукова бібліотека КНУКіМ провела два інтелектуальні турніри серед студентів фахових перед вищих та вищих закладів освіти України. Студенти ЖДУ ім. І. Франка вперше приєдналися до турніру. Бібліотека ЖДУ ім. І. Франка виступила модератором. Дякуємо команді студентів фізико–математичного факультету за участь (Гнатюку Сергію, Сідлецькій Даші, Годлевському Максиму, Гуменчук Аліні, Прокопенко Максиму).
На питання щодо історії відзначення Міжнародного дня студента, історії університетів України та світу, студентських забобонів і традицій відповідали 77 гравців. Ось із таких рис на платформі AnswerGarden учасники турніру склали портрет сучасного студента.
До Всесвітнього дня філософії на абонементі №1 (другий поверх) пропонуємо переглянути книжкову виставку «Філософія – гарант практичного розуму».
Колектив бібліотеки щиро вітає з Міжнародним днем студенства!!! Це Ваш день!!!
Всі заходи безкоштовні, на платформі WEBEX, за умови прослуховування 90 % основного часу вебінару надсилається сертифікат учасника протягом трьох робочих днів на вказану при підключенні електронну адресу. Реєстрацію відкрито за відповідними посиланнями. Лектор, консультант з регіональних рішень Clarivate Тихонова Ірина.
11 листопада 2021 16:15–17:15
Тема: Відкрита наука України крізь призму Web of Science
Тези: Темою цьогорічного тижня відкритого доступу, що пройшов 25-31 жовтня 2021 була "It Matters How We Open Knowledge: Building Structural Equity". На вебінарі розберемо що таке відкритий доступ, відкрита наука, які види є, які складнощі можуть виникати у вчених і організацій в зв'язку з імплементацією плану S, як змінилася вартість публікацій. На прикладі робіт українських науковців і сусідніх країн за даними бази Web of Science Core Collection і аналітичної система InCites оцінемо як впливає відкритість публікацій на подальшу цитованість робіт і чи дійсно ми маємо рівні можливості завдяки відкритому доступу. Де знайти видання відкритого доступу і ті де публікація безкоштовна. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://bit.ly/35u3DGW
9 грудня 2021 16:15–17:15
Тема: Web of Science Core Collection – звіт за 2021
Тези: Новий інтерфейс Web of Science Core Collection, з’явився наприкінці 2020 року і співіснував з класичним. Навесні новий інтерфейс став основною версією, що відкривається за замовчуванням, поступово всі функції, наявні у класичному інтерфейсі стали доступні у новому і запрацювали додаткові. На вебінарі розглянемо всі оновлення, що відбулися протягом 2021 року. Застосуємо старі та нові можливості для пошуку, збереження аналізу наукової інформації. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: https://bit.ly/38v8WrB
Присутніх ознайомили з можливостями нових віртуальних сервісів сайту бібліотеки, особливостями наповнення та здійснення пошуку за допомогою електронного каталогу, баз даних дисертацій. Ця інформація є важливою та корисною для здійснення наукового пошуку молодими дослідниками. Дякуємо Інні Коновальчук, Івану Коновальчуку та Тетяні Недашківській за співпрацю та ініціативу формувати у студентів інформаційну культуру.