Архів новин: серпень 2019 року

23.08.2019 р. В читальному залі № 1 представлено книжкову виставку до Дня незалежності України.

22.08.2019 р. В читальному залі № 1 представлено виставку : «Є держава наша – Україна, і її невтрачений народ» - до Дня незалежності України (сторінками періодичних видань).

21.08.2019 р. В бібліотеці ННІ іноземної філології діє виставка «Ukrainians in the World Literature».

На виставці представлені твори українських письменників та фольклор в перекладах іноземними мовами.

20.08.2019 р. В бібліотеці природничого факультету представлено виставку «Україна - від минулого до сьогодення» - до Дня незалежності.

День Незалежності України — державне свято, яке відзначається щороку 24 серпня. Верховна Рада України 24 серпня 1991 року прийняла історичний документ виняткового значення — Акт проголошення незалежності України який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на Всеукраїнському референдумі.

15.08.2019 р. 24 серпня 2019 року Україна відзначає 28 років від дня проголошення незалежності. З цієї нагоди в центральному корпусі бібліотеки (перший поверх) проходить книжкова виставка.

Темою стала за цитатою видатного поета В. Симоненка:
«Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину».
Представлена література показує історичні віхи боротьби за незалежність різними політичними діячами: М. Грушевського, В. Чорновола, Р. Шухевича та ін. Запрошуємо до перегляду.

14.08.2019 р. В головному приміщенні бібліотеки діє виставка до 163 річниці від дня народження Івана Франка, що відкриває цикл виставок з нагоди святкування сторіччя нашого університету.

Тема вистаки: «Франко – це айсберг, милостиво подарований нашій солодкавій та обережній літературі.» Це цитата сучасного українського письменника Степана Процюка, яка чудово показує Франка, як багатогранного творця: лірика з власним баченням людських почуттів, майстра слова і літературного критика, історика, редактора та видавця творів та спадщини попередників.
Він був громадським та політичним діячем з особливою позицією. «...Титанічна діяльність Франка відбила національні воління розірваної між імперіями Романових і Габсбургів української землі...»(Д. Павличко). Його ідеї української ідентичності та прагнення до свободи, розуміння благородної ролі мистецтва у житті суспільства, що особливо актуальні для нашого буремного часу.