День Конституції України – державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України того ж дня 1996 року, це єдине державне свято закріплене в самій Конституції.
У червні 1996-го депутати Верховної Ради ухвалили Конституцію. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
Антуан Марі Жан-Батіст Роже де Сент-Екзюпері видатний французький письменник-гуманіст, льотчик, філософ; народився в шляхетній старовинній родині, проте вище за графське походження цінував інший родовід: "Звідки я родом? Я родом з мого дитинства, немовби з якоїсь країни". Його інтелектуально-лірична проза поєднує автобіографічну сповідь з невигаданими льотними пригодами та філософськими роздумами про призначення Людини на планеті Земля.
Бібліотека, на прохання військової частини, зібрала, для поповнення фондів бібліотеки частини, сучасну документальну, історичну, філософську, українську та зарубіжну художню літературу. Серед авторів П. Загребельний, Д. Малик, В. Опільський, І. Роздобудько, Л. Дашвор, П. Коельо, Б. Акунін, А. Крісті, Плутарх, Фрейд, Шелдон, М. Дрюон та багато інших, цікавих, на нашу думку, авторів.
Дарувальниками стали викладачі соціально-психологічного факультету на чолі з С. Товщиком, викладачі М. Масловська та І. Біляк, а також бібліотекарі та друзі нашої бібліотеки.
Маємо надію, що до поповнення бібліотеки нашої 95 аеромобільної бригади долучаться ще й інші житомиряни.
В Україні 6 червня традиційно відзначається День журналіста - професійне свято всіх українських журналістів, кореспондентів і репортерів. Дата для цього дня була обрана невипадково, адже саме 6 червня у столиці ЄС, Брюсселі, Національний союз журналістів України був прийнятий у найбільшу у світі організацію професійних працівників ЗМІ - Міжнародну федерацію журналістів.
Неоціненна заслуга Н. Кобринської полягає в тому, що, започаткувавши феміністичний рух, вона вселяла в жіночі душі впевненість, надихала на працю в царині культури, суспільно-політичного життя, з якого жінка була виключена. Її особистий приклад заохотив до праці Анну Павлик, О. Кобилянську, Є. Ярошинську, Ольгу та Михайлину Рошкевичок, Софію Окуневську-Морачевську, Уляну Кравченко (Юлію Шнайдер), Клементину Попович і чимало інших жінок, які лишили помітний слід у культурно-літературному русі 80-90-х років XIX століття.
Бібліотека Житомирського державного університету імені Івана Франка висловлює щиру вдячність ПП «Арза» та її керівнику Арютову Євгену Павловичу за надані безкоштовно до фонду бібліотеки 20 примірників підручників, посібників для вивчення іноземної філології.