Саме під назвою «Шлях до успіху починається з книги» на початку вересня співробітниками бібліотеки було проведено масову видачу першокурсникам комплектів підручників та навчальних посібників. Видача комплектів на поточний семестр проводилася традиційним груповим методом згідно складеного графіку видачі літератури. На основі контингентів інститутів та факультетів оформлено 671 читацький формуляр та видано 5160 примірників книг.
Графіті на стінах Софії Київської – унікальні пам’ятки, які дають можливість детальніше дослідити історію. Про них розповів заступник генерального директора з наукової роботи Національного заповідника «Софія Київська», доктор історичних наук В’ячеслав КОРНІЄНКО на зустрічі зі студентами та викладачами вишу.
Повідомляємо Вам, що Державна науково-технічна бібліотека України за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID протягом вересня та жовтня 2021 року (29.09, 01.10, 04.10), проведе серію вебінарів та майстер-класів на тему: «Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців».
Для участі у серії вебінарів усім бажаючим необхідно зареєструватися, перейшовши за посиланням: https://dntb.gov.ua/form
Вебінари відбудуться в онлайн режимі з використанням платформи Zoom та з прямою трансляцією на YouTube каналі ДНТБ України.
Участь безкоштовна. Мова проведення: англійська, українська.
29 вересня 2021 р., 17:30 - 18:30 (15 хв. обговорення/запитання).
Тема 1. Постійні ідентифікатори та переваги їх використання для дослідників, установ та дослідницької інфраструктури. Про проект створення Національної електронної науково-інформаційної системи URIS (Ukrainian Research Information System). Переваги використання ORCID для науковців та установ.
01 жовтня 2021 р., 11:00 - 12:00.
Тема 2. Початок роботи з профілем науковця в ORCID (майстер-клас).
04 жовтня 2021 р., 11:00 - 12:00 (15 хв. обговорення/запитання).
Тема 3. Інтеграція наукових робіт дослідника в ORCID (майстер-клас).
Здобувачів знайомлять із структурою бібліотеки, основними функціями. На заняттях можна дізнатися як здійснювати пошук інформації в традиційному та електронному каталогах, знаходити навчально-методичну та наукову літературу, познайомитись з сайтом бібліотеки, якими з ресурсів можна користуватися з будь-якого зручного місця, де є підключення до глобальної мережі Інтернет. У цьому році перше знайомство з бібліотекою працівники провели для студентів 14 груп ННІ педагогіки, історичного ф-ту, соціально-психологічного ф-ту. Висловлюємо вдячність педагогам та студентам за ініціативу та бажання формувати інформаційну культуру.
Житомирський державний університет імені Івана Франка отримав безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.
Bentham Science – наукове, технологічне та медичне видавництво, яке надає академічним дослідникам і промисловим професіоналам найсвіжішу інформацію у різних галузях науки і техніки. Його рецензовані наукові журнали і книги мають постійно зростаючу аудиторію в усьому світі. Наразі видається понад 130 журналів в електронному та друкованому форматах, які охоплюють різні дисципліни у галузі фармацевтичних досліджень і розробок, медичних спеціальностей, інженерії, технічних та соціальних наук. Журнали індексуються у визнаних агентствах, зокрема 40 журналів Bentham Science мають імпакт-фактор у щорічному звіті Journal Citation Report.
На ній представлено літературу з теорії та методики соціальної роботи в Україні.
Інформуємо Вас, що вченими НАПН України підготовлено науково-аналітичну працю «Національна доповідь про стан і перспективи розвитку освіти в Україні» ознайомитися можна за посиланням: https://lib.iitta.gov.ua/726223/
Науковцями Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України підготовлено науково-аналітичну доповідь «Професійна підготовка вчителя: українські реалії, зарубіжний досвід»: https://lib.iitta.gov.ua/726268/
10.09.21 р. З 13 вересня для всіх українських вчених розпочнеться безкоштовний цикл вебінарів з наукометрії.Програма онлайн-зустрічей оновлена і звучить так: «Міжнародний досвід у публікаційній сфері. Успішні публікації у Scopus та Web of Science».
Важливо: Учасники циклу отримають сертифікат міжнародного зразка на 1 кредит ECTS (30 годин). Сертифікат надається учасникам, які прослухали мінімум 3 з 4 тем.
Цикл вебінарів складається з 4 блоків.
13 вересня
Міжнародиний досвід у публікаційній сфері. Як наукові публікації впливають на діяльність вчених?
Реєстрація: https://ua.publ.science/uk/webinars/mizhnarodiny-dosvid-u-publikatsiyniy-sferi-yak-naukovi-publikatsiyi-vplivayut-na-diyalnist-vchenikh--106
14 вересня
Наукометрична база даних Scopus. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи.
Реєстрація: https://ua.publ.science/uk/webinars/naukometrichna-baza-danikh-scopus-servisi-naukometrichni-pokazniki-ta-tonkoshchi-roboti--107
15 вересня
Наукометрична база даних Web of Science. Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи.
Реєстрація: https://ua.publ.science/uk/webinars/naukometrichna-baza-danikh-web-of-science-servisi-naukometrichni-pokazniki-ta-tonkoshchi-roboti--108
16 вересня
Міжнародна кооперація. Платформи для підвищення наукометричних показників вчених.
Реєстрація: https://ua.publ.science/uk/webinars/mizhnarodna-kooperatsiya-platformi-dlya-pidvishchennya-naukometrichnikh-pokaznikiv-vchenikh--109
Організатор: науково-навчальний центр компанії «Наукові публікації».
Спікер: Елизавета Батаєва - спеціаліст науково-навчального центру.
Приємна умова: участь безоплатна!
Обов’язкова умова: попередньо зареєструватися!
Бібліотека університету отримала безкоштовний тестовий доступ до електронної бази українського видавництва «Центр учбової літератури». Запрошуємо скористатися пробним пакетом.
Категорії літератури:
Аудит, бухгалтерський, кадровий облік
Фінанси
Економіка
Менеджмент
Маркетинг
Правова література
Гуманітарні науки
Природничі та технічні науки
Економіка та фінанси
Кодекси України
Підготовка до іспитів
Здійснити доступ можна за логіном та паролем на сайті www.culonline.com.ua.
логін: zfranko
пароль: library
Подарована література стане важливою частинкою фонду нашої бібліотеки, допоможе у забезпеченні освітнього процесу, відродженні історії та духовному зростанні і обов’язково знайде свого читача.